Denizcilik İş İlanları

Alabanda Turizm ve Denizcilik İş Başvurusu

Alabanda Turizm ve Denizcilik iş başvurusu için sayfamızdaki bilgileri takip edebilirsiniz. Alabanda Turizm ve Denizcilik iş ilanları ve personel alımı.

Alabanda Turizm Hakkında Bilgi

Alabanda Turizm 1985 yılında faaliyete geçmiştir. Mesa Şirketler Topluluğu ve A. Refik Kutluer ortaklığı ile yaklaşık 40 yıla varan tecrübesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Alabanda Turizm firmasında toplamda 80 üzerinde personel çalışmaktadır. Alabanda Turizm A.Ş. faaliyetleri arasında toplantı, etkinlik, yurt içi ve yurt dışı otel ve tur hizmetleri, uçak bileti, taşımacılık ve vize danışmanlığı bulunmaktadır.

Ülkemizin önde gelen seyahat yönetim şirketlerinden olan Alabanda, güvenli seyahat ve organizasyonlar konusunda alanında en iyi firmalardan bir tanesidir.

37 yıl önce bir hayal ile başlayan Alabanda, Türkiye’nin turizm sektöründe çok büyük bir güç olduğunun farkındaydı. Bu sektörde kaliteli ve uzun süreli bir hizmet sunabilmek amacıyla faaliyetlerine başladı.

Yaklaşık 40 yıla varan bu süreçte toplamda 100’e yakın uzman kadrosu, 20 üzerinde araç, 2 farklı şubesiyle hizmetlerini sürdürmektedir.

Alabanda Turizm İş Başvurusu

Alabanda Turizm iş başvurusu ve kariyer olanakları için buraya tıklayabilirsiniz. İletişim sayfasından insan kaynakları departmanına bağlanarak iş olanakları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Alabanda Denizcilik İş Başvurusu

Alabanda Denizcilik c/o Cerrahgil Denizcilik Nakli, Cerrahgil Is Merkezi, Abdi Ipekci Caddesi 33, Harbiye Mah, Sisli, 34367 Istanbul adresinde bulunur ve Alabanda Turizm ile sadece isim benzerliği bulunmaktadır. Eğer Alabanda Denizcilik firmasında çalışmak istiyorsanız +90 212 244 19 30 numaralı telefondan bilgi edinebilirsiniz ya da alabandadeniz@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu