Fabrika İş İlanları

Arnica İş Başvurusu

Arnica iş başvurusu yapmak için sayfamızdaki direktifleri inceleyebilirsiniz. Arnica iş ilanları ve personel alımı hakkında daha detaylı bilgi için sayfamızı inceleyiniz.

Arnica Hakkında Kısaca Bilgi

2001 yılında faaliyete geçen Arnica, küçük ev aletleri satmakta olan bir firmadır. 50 yıllık bir geçmişe sahip olan Senur ekibi olarak 2001 yılında Arnica markasını kurmuştur ve sektörde lider firmalardan biri haline gelmiştir. Günümüzde Türkiye ve 33 farklı ülkeye üretmiş olduğu ürünleri pazarlamakta olan dev bir şirket haline gelmiştir.

Özellikle Ar-Ge konusunda Türkiye’de bir ilke imza atan Arnica, A’dan Z’ye tüm detaylara dikkat ederek, üretimlerini gerçekleştirmektedir. İnsan sağlığını en ön planda tutan firma, kullanım kolaylığı ve ekonomik şartları da göz önünde tutarak en kaliteli ürünleri üreterek son kullanıcıya sunmaktadır.

Arnica, teknolojik olarak en son kalitede ürünler üretmektedir ve kendini bu konuda devamlı geliştirmektedir. Buna örnek vermek gerekirse “Tozu Yok Eden Teknoloji, DWS” gösterilebilir. Bu teknoloji tüm Arnica marka su filtreli süpürgelerde kullanılmaktadır. Bu sayede toza alerjisi olan insanlar, bu süpürgeleri kullanarak oluşabilecek sağlık problemlerinden kurtulmuşlardır.

Üretimlerini kendi bünyesinde gerçekleştiren Arnica, üretmiş olduğu ürünlerde en küçük problem oluşması durumunda bile hızlı şekilde müdahale edebilmekte ve sorunu ortadan kaldırabilmektedir. 2012 yılından sonra çok önemli adımlar atan Arnica, sadece Türkiye’de değil tüm dünya da tercih edilen bir marka haline gelmiştir. İstanbul’da yer alan 40.000 metrekarelik tesislerinde üretimlerini devam ettirmektedir. Üretmiş olduğu ürünlerde IS0 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 kalite belgeleri bulunmaktadır. Arnica fabrikalarında toplam 400 personel çalışmaktadır.

Arnica İş Başvurusu

Arnica iş başvurusu için bu linke tıklayabilir ve firmanın iletişim sayfası üzerinden insan kaynakları departmanına bağlanabilirsiniz. Ya da alt kısımda verdiğimiz Linkedin üzerinden cv ve özgeçmiş dosyanızı Arnica insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Arnica İş İlanları

Arnica iş ilanları için bu linke tıklayınız. Linkedin sayfası üzerinden cv bilgilerinizi göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Arnica İletişim

Arnica Adres Bilgisi: Cihangir Mah.Dolum Tesisleri Cad. Ş.Piyade Er Yavuz Bahar Sok. No.7 PK.34310 Avcılar İSTANBUL
Arnica Telefon: 0850 333 2762
Arnica Web: https://www.arnica.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu