Hastane İş İlanları

Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi İş Başvurusu

Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi iş başvurusu ve İşkur üzerinden başvuru yapma linkleri. Başakşehir Şehir Hastanesi olarak da bilinen Çam ve Sakura Hastanesi hakkında genel bilgiler ve iş ilanları.

Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi Hakkında Bilgi

Çam ve Sakura Hastanesi, bir diğer adıyla Başakşehir Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı tarafından Kamu Özel İşbirliği ile inşa edilmiştir. Açık ve kapalı alanları dahil olmak üzere toplamda 789.031 metrekarelik bir alanda kurulmuştur.

Bu arsa üzerinde farklı alanlardaki hizmetleri ile 6 adet kule ve ek binalar şeklinde 10 adet bina yer almaktadır. 2682 yatak kapasitesi ile hizmet veren Çam ve Sakura Hastanesi normal standartların dışında oldukça kapsamlı şekilde hizmet veren dev bir tesise sahiptir.

Çam ve Sakura Hastanesi İstanbul’da bulunmakla birlikte sadece İstanbul halkına değil çevre illere de hizmet vermektedir. Konum itibari ile de oldukça önemli bir yerde bulunmaktadır.

İstanbul Havalimanına sadece 30 kilometrelik bir uzaklıkta olan Çam ve Sakura Şehir Hastanesi bu sayede hem ülkenin diğer illerinden gelen hastalara hem de farklı ülkelerden sağlık hizmeti almak isteyenlere hizmet verebilmektedir. Çam ve Sakura Hastanesi ayrıca Avrupa Otoyoluna 4, Anadolu Yakasına ise 25 km mesafede yer almaktadır.

Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde normal hastanelerden farklı olarak birçok poliklinik hastane gibi tasarlanmıştır. Onkoloji Hastanesi, Psikiyatri Hastanesi ve Çocuk Hastanesi bu hastanelerden birkaçıdır.

Bunların dışında Çam ve Sakura Şehir Hastanesinde725 adet poliklinik ve destek odaları ile birlikte toplamda 982 adet poliklinik bulunmaktadır. 90 adet ameliyathane yer almaktadır. Hekim, çalışan ve hastaların kullanımına açık olacak şekilde toplamda 8134 araç için kullanılabilecek otoparkı bulunmaktadır.

Çam ve Sakura Hastanesi yeni olmasının da katkısı ile birçok alanda en yeni tıbbi teknolojileri barındırmaktadır. Merkezi Laboratuvar, Acil ve Genetik Laboratuvarı ile birlikte çok geniş yelpazede hizmet verilmektedir. Bu alanda özellikle kullanılan malzemeler ve de sunulan hizmet son derece kalitelidir.

Aynı zamanda hızlı hizmet noktasında da başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Sahip olduğu modern teknolojileri, geniş imkanları, konforlu alanları, nitelikli hekimleri ve sağlık personellerini de içerisine alacak şekilde İstanbul Çam ve Sakura Şehir Hastanesi başta İstanbul olmak üzere ülkemiz için ve diğer ülkeler için nitelikli sağlık hizmetleri vermeye devam edecektir.

Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi İş Başvurusu

Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi İş İlanları

Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. Açılan sayfada arama kısmına Sakura Hastanesi ya da Başakşehir Şehir Hastanesi gibi cümleler yazarak arama yabilirsiniz.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres: Başakşehir Mahallesi  G-434 Caddesi No: 2L Başakşehir / İSTANBUL
Telefon Numarası: +90 212 909 60 00
Web Sitesi: https://camsakurasehir.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu