Savunma Sanayi İş İlanları

Baykar Makina İş Başvurusu

Baykar Makina iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurun. Baykar Makina iş mülakatı, personel alımı ve güncel iş ilanları hakkında bilgiler.

Baykar Hakkında Kısaca Bilgi

Baykar, 1986 yılında kurulmuştur. Baykar’ın kuruluş amacı teknolojik olarak dışa bağımlılığı azaltmak ve yerli üretim ile ülke ekonomisine destek olmaktadır. Yerli ve milli üretim sloganıyla yola çıkan Baykar, savunma ve havacılık alanında çok büyük atılımlar gerçekleştirmektedir.

İlk açıldığı yıllarda otomotiv sektöründe faaliyetler gerçekleştiren Baykar, günümüzde hava araçlarının üretiminde büyük bir yol kat etmiştir. Dünya da sayılı olan insansız hava araçları üreten Baykar, Türkiye’nin ilk yerli ve milli İnsansız Hava Araçlarını üreten kurum olmuştur. Dünya’da sadece büyük ve güçlü ülkelerin ürettiği insansız hava araçlarını üreterek milli gururumuz haline gelmiştir.

Sürekli üretim ve geliştirme kültürüyle teknolojik alanda üstün başarılar yakalayan Baykar, Türk Silahlı Kuvvetleri ve yurtdışına savunma teknolojileri ihraç etmektedir. Milli ve özgün olarak tasarlamış olduğu hava araçları, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescil edilmiş Baykar Ar-Ge Merkezinde geliştirilmektedir.

Baykar 1986 yılından kurulmuş ve günümüze kadar toplamda 500 üzerinde SİHA ve İHA üretimi gerçekleştirmektedir. Bünyesinde 2500 üzerinde personel çalıştıran kurum, her geçen sene üretimlerini arttırmakta ve gerek Türkiye olsun gerekse yurtdışı olsun birçok İHA & SİHA teslimatı yapmaktadır.

Bu derece büyük bir firmada çalışmak isterseniz alt kısımda yer alan direktifleri takip edebilirsiniz. Kariyerinizi böyle güçlü ve küresel bir firmada sürdürmek, hayatınızın akışını değiştirebilir.

Baykar Makina İş Başvurusu

Baykar Makina iş başvurusu için bu linke tıklayınız. Baykar insan kaynakları sayfasında kariyer olanakları hakkında bilgi alabilir ve açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz.

Baykar açık iş pozisyonları üzerinden size uygun olan bir alanı seçerek online iş başvuru formunu doldurun ve cv bilgilerinizi firmaya gönderin.

Baykar insan kaynakları sayfasından staj başvurusu da yapabilirsiniz.

Baykar Makina İş İlanları

Baykar Makina iş ilanları için bu linke tıklayarak Linkedin üzerinden de iş başvurusu yapabilirsiniz. Açık iş pozisyonlarını Linkedin üzerinden görebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Baykar Makina İletişim

Baykar Makina Adres Bilgisi: Bahçeşehir 2. Kısım, Hadımköy-Hoşdere Yolu, 34488 Başakşehir İstanbul
Baykar Makina Telefon: +90 (212) 867 09 00
Baykar Makina Web: https://baykartech.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu