Gıda Sektörü İş İlanları

Beşler Sucuk Silivri İş Başvurusu

Beşler Sucuk Silivri iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurun. Silivri Beşler Sucuk fabrikası iş ilanları ve kariyer olanakları için sayfamızdaki direktifleri inceleyiniz.

Beşler Sucuk Hakkında Bilgi

Beşler Sucuk 1945 yılında Bahri Beşler tarafından kurulmuştur. İlk mağazaları 1965 senesinde açılmıştır. Eminönü ve Kasımpaşa’da açılan perakende mağazalardan halka satış başladı. Halkın et ürünlerine olan talebi sonucunda açılan Beşler Sucuk mağazaları, İstanbul Belediyesi ile işbirliği yapmıştır. Beşiktaş ve Eminönü gibi yerlerde İstanbul Belediye Tanzim Beşler satış mağazaları açılmıştır.

1980’li yıllarda Türkiye’de ilk vakumlu sucuk ve salam, Beşler tarafından satışa sunulmuştur. Sucuk ve salamlar o dönemlerde çengellere asılarak satılmaktaydı. Beşler’in yapmış olduğu bu strateji halk tarafından beğeniyle karşılandı ve satışlar hızla artmaya başladı. 1990 yılında Almanya Mannheim’de Beşler pastırma ürünleri üretilmeye başlandı ve böylelikle yurtdışına yolculuk başlamış oldu.

2000 yıllarında da çalışmalarını son hızda sürdüren Beşler markası, kendini sürekli olarak yenilen bir firma olmayı sürdürdü. Modern tesisleri ve deneyimli çalışanlarıyla birçok yeniliğe imza attı. İlk dilimlenmiş ürünler, ilk fermente sucuk gibi birçok yeniliği Beşler Sucuk getirmiştir.

2010 yıllarında dünyanın ve Avrupa’nın en büyük et şirketlerinden biri olmayı başaran Beşler Sucuk, Silivri’de yer alan 40.000 metrekare arazi üzerinde kurulu olan tesislerinde üretimlerini sürdürmektedir. Bu tesis toplamda 30.000 metrekare kapalı alandan oluşmaktadır.

Beşler Sucuk Silivri İş Başvurusu

Beşler Sucuk Silivri iş başvurusu için bu linke tıklayabilir ve Linkedin üzerinden cv dosyanızı firma insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. Beşler Sucuk resmi sayfası üzerinden online iş başvurusu yapılamadığı için Linkedin sayfasını kullanabilirsiniz ya da alt kısımdan kariyer.net sitesini kullanabilirsiniz.

Silivri Beşler Sucuk Fabrikası İş İlanları

Silivri Beşler Sucuk fabrikası iş ilanları için bu linke tıklayarak Kariyer.net üzerinden açık iş pozisyonlarına göz atabilirsiniz.

Beşler Sucuk İletişim

Beşler Sucuk Adres Bilgisi: Alipaşa Mah. Erkoç sok. No:24 Silivri İSTANBUL
Beşler Sucuk Telefon: 444 5 792
Beşler Sucuk Web: https://www.beslersucuk.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu