Gıda Sektörü İş İlanları

Beyza Piliç İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Beyza Piliç iş başvurusu ve güncel iş ilanları. Beyza Tavukçuluk olarak da bilinen firma Akyem A.Ş. tarafından kurulmuştur. Bünyesine devamlı olarak işçi, personel alımı yapmaktadır.

Beyza Piliç Hakkında Bilgi

Beyza Piliç 1999 yılında Akyem A.Ş. tarafından faaliyete geçirilmiştir. Akyem A.Ş. 1979 yılında Adana’da kurulan ve 500 metrekare alanda yem üretimi yapan bir firmadır. O yıllarda yemciliğin fazla bilinememesi ve böyle bir ihtiyaca gerek duyulması sonucunda 3 girişimci kardeş tarafından açılmıştır.

Beyza Piliç’in Faaliyetlerinin Artması
2002 senesinde Beyza Piliç kendi satış noktalarını açmak için büyük bir ağ kurdu. Adana’nın bazı bölgelerinde üretilen ürünlerin en taze şekilde ulaşılması için satış noktaları kuruldu. Sonrasında ise Mersin, Kahramanmaraş ve Antakya gibi illerde de satış noktaları açtı. Günümüzde Konya, Osmaniye, Gaziantep, Maraş, Van, Elazığ, Erzurum gibi bir çok ilde faaliyetlerini devam ettirmek için bayiler açmıştır.

Daha iyi bir hizmet kurmak amacıyla  2010 yılında kapasitesini artmıştır. Saatte 9000 adete çıkarılan kapasite sayesinde haftalık 670.000 civciv üretilmektedir. Yem fabrikasında ise 2010 yılında saatte 30 ton üretim yapılırken bu da tam 2 kat arttırılmış ve saatte 60 tona çıkarılmıştır. Yine Adana’da 100.000 adet üretim kapasiteli bir damızlık kümes inşa edilmiştir. Çeşitliliği yükseltmek isteyen firma yumurta kümesleri kurmuştur ve burada da 130.000 tavuk yer almaktadır. 2006 yılında hazır pişmiş ürünler kategorisine giren Beyza Piliç, a101, Hakmar, Bim gibi büyük marketlerle ortak çalışmaya girmiş ve ürünlerini bu marketlerde tüketiciye ulaştırmaya başlamıştır.

Beyza Piliç’te Ne iş Yapılır?

  1. Tavuk Üretimi: Bu iş kolunda, tavukların yetiştirilmesi, bakımı ayrıca beslenmesi gibi işlemler yer alır. Tavuklar, yavruluktan yetişkinliğe kadar çeşitli aşamalardan geçerler. Bu süreçte, özel olarak tasarlanmış tesislerde çalışan personel, tavukların yemlenmesi, sulanması, büyütülmesi ve sağlıklarının takip edilmesi gibi işleri gerçekleştirir.
  2. Tavuk Kesimi ve Paketlenmesi: Bu iş kolunda, tavukların kesimi, paketlenmesi ve hazırlanması gibi işlemler yer alır. Bu nedenle iyi eğitimli kesim ve paketleme personeli, tavukların etinin maksimum kalitede olmasını ve hijyenik koşulların korunmasını sağlarlar.
  3. Depolama, Nakliye ve Satış: Bu iş kolunda, tavuk ürünlerinin depolanması, nakliyesi ve satışı yer alır. En iyi depolama koşullarının sağlanması, ürünlerin güvenli bir şekilde taşınması ve stokların düzenli olarak yenilenmesi için çalışan personel mevcuttur.
  4. İdari Görevler: Tavuk fabrikalarında idari görevler de yer alabilir. İşletmenin finansal kayıtlarının yönetimi, müşteri hizmetleri, satın alma ve stok takibi gibi işler bu kategoride yer alır. Ayrıca, satış ve pazarlama departmanları da tavuk ürünlerinin tanıtımına ve satışına odaklanırlar.

Tavuk fabrikalarında her bir iş kolunun ayrıntılı olarak planlanması, denetlenmesi ve koordine edilmesi gerekmektedir. Ayrıca üretim aşamaları arasındaki uyum, hijyenik standartların korunması ve kalite kontrolü işletmenin başarısı için önemlidir. Bu nedenle, tavuk fabrikaları, genellikle büyük ve multidisipliner bir ekipten oluşur.

Beyza Piliç İş Başvurusu

Beyza Piliç bünyesinde işçi, personel ya da diğer branşlarda çalışmak istiyorsanız. Resmi web sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. İnsan kaynakları sayfası üzerinde yer alan açık iş pozisyonları ve İK formu linki üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi göndererek bu firmaya online iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurunuzu gerçekleştirmek için buraya tıklayınız

Beyza Piliç İletişim Bilgileri

Beyza Piliç Kesimhane
Adres: Zeytinli Mh. Kanalboyu Sk. No:17 SEYHAN / ADANA
Tel: +90 322 4411620 pbx
Mail: beyza@beyza.net

Beyza Kümesler ( Yemeklik Yumurta)
Adres: Zeytinli Mh. 94017 Sk. No:10/A SEYHAN / ADANA
Tel: +90 322 4410724
Mail: beyza@beyza.net

Beyza Piliç Linkedin sayfası: Linkedin

Ayrıca diğer iş ilanları bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu