Fabrika İş İlanları

Bitlis İplik Fabrikası İş Başvurusu

Bitlis İplik Fabrikası iş başvurusu nasıl yapılır? Bitlis İplik Fabrikası iş ilanları ve personel, işçi alımı hakkında bilgileri makalemizde bulabilirsiniz.

Eren Holding : Bitlis İplik Fabrikası Hakkında Bilgi

Bitlis İplik Fabrikası, Eren Holding tarafından Bitlis ilimizde açılmıştır. Yaklaşık olarak 1 milyar dolarlık bir yatırım yapılarak açılmış olan bu fabrikaya bir çok farklı departmanda personel alımları yapılacaktır. Bitlis İplik Fabrikası’nın günlük üretimi 35 ton üzerinde olması planlanmaktadır.

Eren Holding, günlük 35 ton iplik üretim kapasiteli bir fabrika kurarak bölgede bulunan insanlara da iş istihdamı sağlamıştır. Sektörde ihtiyaç olan açığı kapatmak amaçlı kurulan bu tesise bir çok farklı departmanda personeller alınacaktır.

Bitlis İplik Fabrikası, bölgenin en büyük sanayi tesislerinden bir tanesi olacak. Toplamda 1 milyar TL olan yatırım miktarının ilk 500 milyon TL’si gerçekleşmiştir.

Toplamda 40 bin metrekarelik bir kapalı alana kurulacak olan Bitlis İplik Fabrikası, son teknoloji makineleriyle faaliyetlerine başlayacak. 2022 yılının sonlarına doğru tam faaliyete geçecek olan bu fabrika, Bitlis iş gücüne de katkı sağlayacak.

Bitlis İplik Fabrikasına toplam 250 personel alımı yapılacaktır. 2023 yılında tam üretime geçecek olan bu fabrika sadece Türkiye değil farklı ülkelere de ihracat yapacak ve ülke ekonomisine katkıda bulunacaktır.

Bitlis İplik Fabrikası İş Başvurusu

Bitlis İplik Fabrikası iş başvurusu hakkında detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz. Bu sayfada Eren Holding iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Bitlis İplik Fabrikası İş Başvuru formu

Bitlis İplik Fabrikası işçi ve personel alımı yapacağı Eren Holding kariyer sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Eren Holding İletişim

Adres: Ataşehir Bulvarı, Metropol İstanbul, C-2 Blok, 34758, İstanbul
Telefon: (0 216) 606 37 37
Web: https://www.erenholding.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu