Denizcilik İş İlanları

Borealis Denizcilik İş Başvurusu

Borealis Denizcilik iş başvurusu ve kariyer olanakları. Denizcilik yorumları, maaşları ve firma hakkında çeşitli bilgileri makalemizde bulabilirsiniz.

Borealis Denizcilik Hakkında Bilgi

Denizcilik 2016 tarihinde kurulmuş bir denizcilik firmasıdır. Uzmanlaşmış olduğu saha ise petrol ve kimyasal tankerlerdir. Ayrıca bir gemi işletme şirketi olan Borealis Denizcilik, uygun maliyetlerle kaliteli hizmet anlayışıyla tüm müşterilerine detaylı bir gemi yönetim paketi sunmaktadır.

Bünyesinde belli tecrübelere sahip eski denizcileri çalıştıran Borealis Denizcilik, uzman mühendis kadrosuyla da müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Borealis Denizcilik Kariyer İmkanları
Denizcilik firmalarında çalışmak istiyorsanız Borealis Denizcilik şirketine başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca gemi adamı olarak çalışmak ya da farklı pozisyonlarda çalışmak istiyorsanız alt kısımda verdiğimiz linkler üzerinden iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Borealis Denizcilik Maaşları
Denizcilik firmalarının vermiş olduğu ortalama fiyatlar aşağıdaki gibidir. Bu nedenle Fiyatlarda aşağı yukarı oynamalar olabilir. Burada verdiğimiz fiyatlar denizcilik firmalarının vermiş olduğu ortalama rakamlardır.

Kaptan / Baş Mühendis $7400
2. Kaptan / 2. Mühendis               $5800
3. Kaptan / 3. Mühendis               $3600
Reis / Fitter / Aşçı / Lostromo    $2200
Usta Gemici / Yağcı         $1700
Kamarot              $1500

Borealis Denizcilik Yorumları
Borealis Denizcilik personel müdürü Mehmet Emre Yalçın Borealis Denizcilik hakkında yapmış olduğu konuşmalarda toplamda 11 kimyasal tankerin işletmesini yaptıklarını ve zaman içerisinde bu sayıyı daha da fazla arttıracaklarını belirtti. Ayrıca Gemilerde her dönem takım çalışmasının önemli olduğunu ve denizcilik sektöründe personellerin çok dikkatli seçilmesi ve en iyi yatırımında insana yapılabileceğini belirtti.

Borealis Denizcilikte Ne iş Yapılır?

Gemi adamı, bir gemide çalışan ve farklı görevleri yerine getiren denizci personeldir. Ayrıca gemi adamlarının görevleri, geminin tipine, büyüklüğüne ve amacına bağlı olarak değişir. Ancak, genel olarak gemi adamının işleri arasında şunlar yer alabilir:

  1. Navigasyon: Gemi adamı, navigasyon ekipmanlarını kullanarak geminin rotasını belirler ve seyahat boyunca gemiyi doğru şekilde yönlendirir.
  2. Güverte İşleri: Gemi adamı, güvertede yapılan işleri gerçekleştirir. Bu nedenle işler arasında halatların kontrolü, yükün taşınması, geminin temizliği ve bakımı yer alır.
  3. Motor Bölümü İşleri: Bir gemi motor bölümünde çalışan gemi adamı, geminin motorlarının işleyişini takip eder ve gerekli bakım ve onarımları yapar.
  4. Güvenlik: Gemi adamı, gemideki güvenliği sağlamak için mürettebat ve yolculara acil durum eğitimi verir, can kurtarma botlarının kullanımını öğretir ve yangın önleme sistemleri gibi güvenlik ekipmanlarını kontrol eder.
  5. Yolcu İlişkileri: Bazı gemilerde, gemi adamı yolcuların ihtiyaçlarına cevap vermek ve  yardımcı olmakla da sorumludur. Bu işler arasında, check-in işlemleri, bagaj taşıma. Ve yolculara turistik yerler hakkında bilgi verme gibi işler yer alır.

Gemi adamı işi zorlu ve stresli olur, ancak aynı zamanda da heyecan verici olur. Gemi adamları, dünya denizlerinde seyahat ederken farklı kültürleri tanıma fırsatı elde ederler ve gemi hayatının sunduğu deneyimlerden yararlanırlar.

Borealis Denizcilik İş Başvurusu

Denizcilik iş başvurusu için buraya tıklayın ve firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Borealis Denizcilik İş İlanları

Borealis Denizcilik  iş ilanlarını Linkedin üzerinden takip edebilirsiniz. Linkedin profilinizden online iş başvurusu da yapabilirsiniz. Linkedin sayfa linki: Linkedin

Ayrıca diğer iş ilanları bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu