Denizcilik İş İlanları

Çakıroğlu Denizcilik İş Başvurusu

Çakıroğlu Denizcilik iş başvurusu ve kariyer olanakları hakkında bilgiler. Çakıroğlu Denizcilik hakkında genel bilgiler ve firmanın yapmış olduğu işler, dünden bugüne faaliyetleri ve iletişim bilgileri.

Çakıroğlu Denizcilik Hakkında Bilgi

Çakıroğlu Denizcilik genel faaliyet alanı olan uluslararası taşımacılık konusunda kurulduğu günden bu yana etkin şekilde faaliyet göstermektedir. Ticaret dünyası için olmazsa olmaz bir yere sahip olan uluslararası taşımacılık sektöründe güvenilir ve nitelikli çalışma stili ile adından söz ettiren ve başarılı bir firma olan Çakıroğlu Denizcilik ülkenin önde gelen ve en çok güvenilen firması olarak faaliyetlerini yürütmeye devam ediyor.

Çakıroğlu Denizcilik hem yurtiçi hem de yurtdışı alanda çalışmalar yapmaktadır. Yaptığı geniş yelpazedeki çalışmaları ile birlikte ülke ekonomisine de fayda sağlamaktadır. Firma politikası tamamen müşteri odaklı bir yapıya sahiptir. Öncelikle müşterilerin güven ve memnuniyetini esas alarak yürütülen çalışmalarda talepler analiz edilir ve bu talepleri karşılayacak nitelikli bir hizmet sağlanır. Firmanın çalışma sistemi çalışanlar tarafından geliştirilir ve uygulanır. Çakıroğlu Denizcilik çalışanları ve yönetimi ile birlikte sahip olduğu sistemini sürekli yenileyerek ve daha da ileriye taşıyarak dinamik bir yapı elde etmiştir.

Çakıroğlu Denizcilik Armatör bir firma olarak faaliyetlerini sürdürür. Ülkemizden Dünyanın ihtiyaç duyulan her noktasına taşıma yapabilen firma bu taşıma faaliyetlerinde kendine ait olan açık yük gemisi ile taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirir. Aynı şekilde Dünyanın her yerinden de ülkemize taşımacılık yapmaktadır. Çakıroğlu Denizcilik faaliyet alanlarını daha da genişletmektedir. Firma ayrıca gabari dışı olan projelerin taşımaları ile Demiryollarında proje taşıma işlemlerini de başarılı bir şekilde gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Çakıroğlu Denizcilik ülke içi ve dışında oldukça geniş bir acente ağına sahiptir. Bu sayede tam olarak bir lojistik hizmeti merkezi görevini üstlenmiştir. Bu sayede yerli ve yabancı birçok müşteri tarafından da tercih edilebilir bir konuma yükselmiştir. Çakıroğlu Denizcilik bu nitelikli hizmetlerin yanı sıra kuru yük taşımacılığı, çelik ve demir taşımacılığı, hammadde taşımacılığı, iş makineleri taşımacılığı, proje taşımacılığı ve çıkış ve varış noktalarında gümrük ve antrepo işlemlerini de başarı ile gerçekleştirerek müşterilere daha kapsamlı ve daha kolaylaştırıcı bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede her geçen gün sektörde daha da parlak bir konuma sahip olmaktadır.

Çakıroğlu Denizcilik İş Başvurusu

Çakıroğlu Denizcilik iş başvurusu yapmak için firma insan kaynakları departmanıyla görüşmeniz gerekmektedir. Buraya tıklayarak ya da alt kısımda yer alan e-posta veya telefon bilgilerinden Çakıroğlu Denizcilik insan kaynakları departmanına personel alımı olup olmadığına dair bilgi alabilirsiniz.

Çakıroğlu Denizcilik İletişim Bilgileri
Adres Bilgileri: Atatürk Cad. Ulya Engin İş Merkezi No:68/3 Kat:10 Kozyatağı – İstanbul
Telefon Numarası: (+90) 216 368 74 52
E-posta Adresi: cakiroglushipping@mcgroup.tc
Web Sitesi: http://mcgroup.tc/cakiroglu-denizcilik/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu