Hastane İş İlanları

Çamlık Tıp Merkezi İş Başvurusu

Çamlık Tıp Merkezi iş başvurusu için insan kaynakları sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş ve cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Çamlık Tıp Merkezi pdoktor, hemşire, hizmetli ve çeşitli branşlarda personel alımları yapan bir sağlık kurumudur.

Çamlık Tıp Merkezi Hakkında Bilgi

İstanbul Çekmeköy’de yer alan Çamlık Tıp Merkezi 1998 senesinden bu yana hizmet vermekte olan bir sağlık kuruluşudur. Çamlık Tıp Merkezini Çekmeköy için özel kılan şey ise bölgede kurulmuş olan ilk sağlık kuruluşu olma özelliğini taşıyor oluşudur.

Kurucu Hekim olan Uzman Doktor Hüseyin Öğüt tarafından kurulan Çamlık Tıp Merkezi ilk sağlık hizmeti vermeye başladığında sadece iki adet muayene odasına sahipti. Kısa zamanda verdiği hizmet ile birlikte değer kazandı ve şimdi 2400 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir. Mevcut durumda 16 branşta hizmet veren Çamlık Tıp Merkezinde 60 kişilik uzman bir ekip çalışmaktadır.

Çamlık Tıp Merkezi 1998 yılında hizmet vermeye başladığından bu yana ilke olarak benimsediği yenilikçi anlayışı ile nitelikli sağlık hizmeti almak isteyenlerin tercihleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Sadece ülkemiz vatandaşları tarafından değil değişik dil ve ırklardan olan hastalara da tanı, teşhis ve tedavi imkanı verilmektedir.

Çamlık Tıp Merkezinde hizmet verilmekte olan alanlarda en modern tıbbi teknolojiler kullanılmaktadır. Hizmet vermekte olan kadro alanında uzman ve nitelikli insanlardan oluşmaktadır. Hastaların rahatı da düşünülerek tasarlanmış olan fiziki koşullar da devamlı olarak iyileştirilmektedir. Tüm bunlar birleştiğinde Çamlık Tıp Merkezi hastalar tarafından beğenilen hizmete sahip bir sağlık kuruluşu olmaktadır.

Çamlık Tıp Merkezi web hizmetleri noktasında da hastalar açısından kolaylık sağlamaktadır. Randevu sistemi internet üzerinden rahat bir şekilde çalışmaktadır. Randevu aşamasında web hizmetini kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda yapılan tetkik ve görüntülemelerin sonuçlarını da laboratuvar servisinden online olarak rahatça görüntüleyebilirsiniz. Bunların dışında yenilikçi anlayışının bir diğer sonucu olarak görüntülü görüşme olanağı da Çamlık Tıp Merkezi imkanları arasında yer almaktadır.

Çamlık Tıp Merkezine gitmeden de bazı hizmetleri evinizden alma şansınız bulunmaktadır. Çamlık Tıp Merkezi haftanın 7 günü 24 saat boyunca hizmet vermeye devam etmektedir. Hem poliklinik saatleri hem de acil servisi ile en rahat koşullarda muayene olabilir, diğer sağlık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni uygulama olarak radyolojik görüntülemelerde de 7 gün 24 saat hizmet verilmektedir.

Çamlık Tıp Merkezi İş Başvurusu

Çamlık Tıp Merkezi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada iş başvuru formunu doldurarak iş başvurunuzu online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Çamlık Tıp Merkezi İş İlanları

Çamlık Tıp Merkezi iş ilanları için buraya tıklayabilir ve Linkedin üzerinden sağlık kurumunun güncel açık iş pozisyonlarını takip edebilir, online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çamlık Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Çamlık Tıp Merkezi Adres: Çamlık Mah. Çiğdem Sok. No: 1, 34782, Çekmeköy, İstanbul
Çamlık Tıp Merkezi Telefon: 0 (850) 736 20 00
Çamlık Tıp Merkezi E-Posta: bilgi@camliktipmerkezi.com
Çamlık Tıp Merkezi Web Sitesi: https://www.camliktipmerkezi.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu