Enerji Sektörü İş İlanları

Çanakkale Altın Madeni İş Başvurusu

Çanakkale Altın Madeni iş başvurusu nasıl yapılır?. TÜMAN Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş. üzerinde yer alan iş başvuru formu doldurularak Çanakkale Altın Madeni iş başvurusu yapabilir ve güncel iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Çanakkale Altın Madeni Hakkında Bilgi

Çanakkale altın madeni Lapseki ilçesinin Şahinli ve Kocabaşlar köylerinin arasında bulunmaktadır. Çanakkale altın madeni Lapseki altın ve gümüş madeni ve zenginleştirme projesi kapsamında hayata geçmektedir. Lapseki projesi Aralık 2017 itibari ile hayata geçmiş ve altın ve gümüş madeni çalışmalarına devam etmektedir. Bu proje dahilinde altının yanı sıra gümüş mineralleri de elde edilmektedir. Bu üretimde patlamalı açık ocak madenciliği yöntemi kullanılmaktadır.

Çanakkale altın madeni projesi AİKB (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası) tarafından belirlenen gerekler ile uyumludur. Halka arz edilen dokümanlar özellikle çevresel olarak etki değerlendirmeleri ve de bunlarla ilgili olan yönetim planlarından oluşmaktadır. Ayrıca Teknik Olmayan Özet de buna dahil edilmektedir. Çanakkale Lapseki Altın ve Gümüş Madeni Projesi bunun dışında en iyi teknolojik kullanımı sağlanan proje olarak da değerlendirilmiş ve bu sayede benzer projeler arasında ön plana çıkmaktadır.

Çanakkale Altın Madeni Projesi fizibilite olarak NI-43-101 Kanada standartlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Gerçekleştirilen bu çalışmalar bağlamında ilerleyen zamanlarda 4 tane daha ocak açılması planlanan hedefler arasında yer almaktadır. Ton başına belirlenen altın tenörü 1.85 değerindedir. Gümüş için ise bu tenör değeri 1.86 gram olmaktadır. Altın madeni için %94,91 kazanım oranı ile üretim planlanmaktadır. Gümüş için bu kazanım değeri hedefi ise %72,35 olmaktadır. Devam eden proje yeni ve iddialı hedefleri ile madencilik sektöründe adından söz ettirmektedir.

Çanakkale Altın Madeni İş Başvurusu

Çanakkale Altın Madeni iş başvurusu için buraya tıklayınız ve açılan sayfada iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurunuzu yapınız.

Çanakkale Altın Madeni İş İlanları

Çanakkale Altın Madeni iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Bu sayfada güncel iş ilanlarını görebilirsiniz. Size uygun bir iş ilanı varsa online iş başvurusu yapabilirsiniz.

TÜMAD Çanakkale Altın Madeni İletişim Bilgileri

Adres: Lapseki – Beyçayır Yolu 12.km No: 210 Şahinli Köyü / Lapseki / ÇANAKKALE
Telefon Numarası: +90 (286) 526 01 70
Faks Numarası: +90 (286) 526 01 69
E-posta: info@tumad.com.tr
Web Sitesi: https://www.tumad.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu