Fabrika İş İlanları

Çankırı Ako Akü Fabrikası İş Başvurusu

Çankırı Ako Akü Fabrikası iş başvurusu nasıl yapılır? Ako Akü iş ilanları ve kariyer olanakları hakkında bilgiler verilmektedir. Ako Grup bünyesine ait olan Ako Akü hakkında daha fazla bilgi almak için makaleyi inceleyebilirsiniz.

Ako Akü Fabrikası Hakkında Bilgi

Çankırı sanayileşme konusunda ilerleme kaydeden illerimizden bir tanesidir. Bu bağlamda potansiyellerinin değerlenmesi açısından yeni fabrikalara da ev sahipliği yapıyor. Çankırı Akü Fabrikası da bunlardan bir tanesi.

AKO Grup tarafından 2014 senesinde Çankırı ilinde kurulmuş olan akü fabrikası o tarihten bu yana çok sayıda çalışana istihdam sağlamış ve şehrin gelişimine katkıda bulunmuştur. Türkiye’de akü üretimi açısından sektörün yeni ve güçlülerinden olan AKO Grup Çankırı akü fabrikası ile üretimini daha da artırmıştır.

Teknolojiyi Yakından Takip Eden Firma
Çankırı Akü Fabrikasında gerçekleştirilmekte olan araştırma ve geliştirme faaliyetleri sayesinde ise bu alanda öncü firmalar arasında yer almaktadır. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından da bu durum tescillenerek Ako Akü bu alanda yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları ile prestijli bir konuma yükselmiş durumdadır.

Dünya üzerinde çok az sayıdaki kurumun kullanmakta olduğu Kaizen Tüneli ve Matrix Press isimli teknolojik üretim şekillerini ülkemizde kullanmakta olan tek akü üreticisidir. Bu özelliği ile ülke ekonomisine de katkı sağlarken diğer akü üreticisi firmalardan ve akü fabrikalarından daha da özel bir yere konumlanmış oluyor.

Yerli Sermaye: Çankırı Akü Fabrikası ve Ako Akü tamamen yerli sermaye ile faaliyet gösteren güçlü bir kuruluştur. Ayrıca Çankırı Akü Fabrikası bünyesinde Turbo Akü ve Ako Prestige isimleri ile beğeni alan akülerin üretimi de gerçekleştiriliyor.

Bu iki özel akü ürününü üreten Çankırı Akü Fabrikası bu sayede bakanlık tarafından Ar-Ge merkezi olarak belirlenmiştir. İlerleyen yıllar için daha da büyük hedeflere sahip olan kurumu çok daha iyi yerlerde ve projeler ile görebiliriz.

Çankırı Ako Akü Fabrikası İş Başvurusu

Çankırı Ako Akü Fabrikası iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan kariyer sayfası üzerinden nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Çankırı Ako Akü Fabrikası İş İlanları

Çankırı Ako Akü Fabrikası iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Linkedin üzerinden AKO Grup’a ait şirketlerin ilanlarını görebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çankırı Ako Akü Fabrikası İletişim Bilgileri

Adres Bilgileri: Ako Kule, Söğütözü Mah. 2178 Cad. No:6 Çankaya, Ankara
Telefon Numarası: 0 (312) 309 30 30
Faks Numarası: 0 (312) 312 28 96
Web Sitesi: https://akoaku.com/iletisim_6.html

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu