Fabrika İş İlanları

Çankırı Lastik Fabrikası İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Çankırı Lastik Fabrikası İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Çankırı Lastik Fabrikası İş Başvurusu ve İşçi Alımı hakkında bilgiler. Çankırı Sumitomo Rubber Ako Lastik Fabrikası iş ilanları, iletişim bilgileri ve kariyer olanakları.

Çankırı Sumitomo Rubber Ako Lastik Fabrikası Hakkında Bilgi

Teknoloji ve sanayi alanında sahip olduğu potansiyeli ve çeşitli sektörlerde üretim yapmakta olan fabrikaları ile bilinen Çankırı ili için yeni faaliyet alanlarından bir tanesi de lastik fabrikası olmaktadır. Çankırı Lastik Fabrikası Sumitomo Rubber Ako lastik sanayi ile birlikte Çankırı için üretime başlamıştır.

Çankırı lastik fabrikası yaptığı üretimler ile nitelikli ve güvenli ürünler ortaya çıkarmayı hedeflemektedir. İnsan sağlığını doğrudan etkileyebilecek olan bir alanda üretim yapan Çankırı Lastik Fabrikası müşteriler için güvenlik ve emniyet faktörlerini ilk sırada tutmaktadır.

Ürünlerin müşteriler için sağlayacağı güven kadar fabrika ve üretim aşamasında da bu noktalara dikkat eden Çankırı Lastik Fabrikası yüksek hassasiyetleri ile birlikte piyasanın güçlüleri arasında yer almaktadır.

Rekabet piyasasına güçlü giren Çankırı Lastik Fabrikası maliyette daha düşük ancak nitelik ve kalitede maksimum derecede iyi olmayı hedeflemektedir. Çalışanlarının seçimi, eğitimi ve nitelikli çalışması için de gerekli tüm hassasiyetlere dikkat edilmektedir.

Bir Japon – Türk ortaklığı ile kurulan Çankırı Lastik Fabrikası Sumitomo Rubber ve Ako Grup ortaklığı ile gerçekleşmiştir. Tarihi çok eskilere dayanan bu iki güçlü şirketin bir arada gerçekleştirdiği lastik üretim projesi profesyonelliği de beraberinde getiriyor.

Bu ortaklık ile kurulan Çankırı Lastik Fabrikası bünyesinde birbirinden farklı lastik markalarının üretimi gerçekleştirilmektedir. Çankırı için büyük bir istihdam kaynağı olan Çankırı Lastik Fabrikası ilerleyen yıllarda daha verimli ve daha büyük kapasiteli işler yapacağa benziyor.

Çankırı Sumitomo Rubber Ako Lastik Fabrikası İş Başvurusu

Çankırı Lastik Fabrikası iş başvurusu için buraya tıklayınız. İnsan kaynakları sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurarak Çankırı Lastik Fabrikasında kariyerinize başlayabilirsiniz.

Çankırı Lastik Fabrikası İş İlanları

Çankırı Lastik Fabrikası iş ilanları için buraya tıklayınız ve sitenin alt kısmında yer alan açık iş pozisyonlarına bakınız. İsterseniz direk olarak cv ve özgeçmiş bilgilerinizi yükleyebilir ya da açık iş pozisyonlarına bakarak kariyer.net üzerinden başvurunuzu gerçekleştireblirsiniz.

Çankırı Sumitomo Rubber Ako Lastik Fabrikası İletişim Bilgileri

Fabrika Adresi : Yakınkent Org. San. Bölg. 1.Cad. No:1 Tüney Köyü Mevki Çankırı
Telefon Numarası : 0 376 218 91 00 – 01
Faks Numarası : 0 376 272 81 91 – 92
E-Posta Adresi : info@sumitomorubberako.com.tr
Web Sitesi : https://www.sumitomorubberako.com.tr/

En güncel iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. Merhaba, “Çankırı Lastik Fabrikası İş Başvurusu” başlığı altında yer alan linkten online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu