Mağaza İş İlanları

Çelikkayalar İş Başvurusu ve Online İş Başvuru Formu

Çelikkayalar iş başvurusu ve güncel iş ilanları. Çelikkayalar iş başvuru formunu doldurarak Çelikkayalar Alışveriş Merkezlerinde kasiyer, reyon görevlisi, muhasebeci veya diğer pozisyonlarda çalışmak için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çelikkayalar Hakkında

Çelikkayalar 1989 senesinde kurulmuştur. Alışveriş sektöründe hizmet sunan Çelikkayalar Alışveriş Merkezleri, en kaliteli ürünleri en uygun maliyetlerden son kullanıcıya sunarak sektörün en iyi firmaları arasına girmiştir.

Çelikkayalar Alışveriş Merkezleri modern yapısıyla, güvenlir ürünleri ve güler yüzlü personeliyle dikkat çekiyor. Ahmet Özcan, Bosna, Binkonut, Fetih Kent, Havzan, Eski Garaj, Hocacihan, Kılıçarslan 1 ve 2, Selçuklu, Toki, Lalebahçe, Yaka ve Yazır bölgelerinde açmış olduğu mağazalarla en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Perakende de uygun maliyetler konusunda dikkat çeken Çelikkayalar, Konya’nın en kaliteli ve en fazla tercih edilen alışveriş merkezleri arasında yer alır.

Çelikkayalar : 14 Şube ve 500 Çalışan
Günden güne daha da büyüyen Çelikkayalar, 14 şubesi ve 500 üzerinde çalışanıyla dikkat çeken dev bir alışveriş merkezidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutan Çelikkayalar, geniş ve ferah alışveriş mağazalarıyla dikkat çekiyor. Çelikkayalar Alışveriş Merkezlerinin aynı zamanda sanal marketi de bulunmaktadır. Mağazalara gidemeyen veya pandemi sebebiyle evinden çıkmak istemeyen vatandaşlar internet üzerinden de sanal mağaza aracılığıyla istediği ürünü alabilirler.

Çelikkayalar İnsan Kaynakları
Çalışanlarımızın mutluluğu ve onların bağlılığı bizler için çok önemlidir. Hizmet kalitesinin önce çalışan memnuniyetinden geçtiğinin farkındayız. Bu yüzden dolayı insan odaklı uygulamalarımızda özgüveni her zaman koruyarak, donanıma sahip ve lider kişiler yetiştirmeye çalışıyoruz. Personellerimiz işe başladığı günden itibaren kişisel ve mesleki olarak gelişimlerini en iyi şekilde sağlamaktadırlar. Bunun için çalışanlarımıza çeşitli eğitimler verilmektedir.

Çelikkayalar İş İlanları ve Açık İş Pozisyonları

Çelikkayalar iş ilanları sayfası için buraya tıklayınız. Çelikkayalar açık iş pozisyonları sayfası üzerinden kasiyer alımı, reyon görevlisi alımı ve muhasebeci alımı iş ilanlarını görebilirsiniz.

Çelikkayalar İş Başvurusu

Çelikkayalar iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfadaki iş başvuru formunu özgeçmiş bilgilerinizi yazarak doldurun ve online başvurunuzu yapın. Çelikkayalar personel alımı ihtiyacında sizlere yapmış olduğunuz bu başvuru neticesinde ulaşılacaktır.

Çelikkayalar İletişim

Adres: Fetih Mahallesi Şeyh Ulema Yahşi Caddesi No : 167 Karatay / KONYA
Telefon: 444 67 80
E-posta: musteri.hizmetleri@celikkayalar.com.tr
Web: http://celikkayalar.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu