Holding İş İlanları

Çelikler Holding İş Başvurusu

Çelikler Holding İş İlanları

Çelikler Holding iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurun. Şirket iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir iş pozisyonu seçerek özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çelikler Holding Hakkında

İnşaat, madencilik, turizm ve hazır beton alanlarında faaliyetlerini sürdüren Çelikler Holding, 1958 senesinde kurulmuştur. Osman Çelik tarafından faaliyete geçirilen Çelikler Taahhüt, günümüzde diğer sahip olmuş olduğu şirketlerle birlikte Çelikler Yatırım Holding A.Ş. ismini almıştır.

Çelikler Holding Çalışma Alanları
Çelikler Holding, inşaat sektöründe; otoyol, köprü ve demiryolu yapmaktadır. Ayrıca bina ve konut yapımlarında da faaliyet gösteren firma kanalizasyon, yağmur suyu, atık su, içme suyu, gölet ve hazır beton gibi iş sektörlerinde de yer almaktadır. Madencilik sektöründe ise kömür ve mermer üretimi yapmaktadır. Turizm sektöründe de yer alan Çelikler Holding şirketleri otel işletmeciliği yapmaktadır. Enerji sektöründe ise termik, jeotermal ve hidroelektrik santralleri üzerinden elektrik üretimi yaparak faaliyetlerini gün geçtikçe daha da arttıran bir şirketler grubudur.

Çelikler Holding yer almış olduğu sektörlerde, gerçekleştirmiş olduğu tüm projeleri üstün hizmet anlayışı ile yapmıştır. En iyi kalitede hizmet sunmak için en son teknoloji araç gereçleri kullanan firma, ülkemizin ekonomisinin gelişmesi ve büyümesi içinde en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Ülkemizde birçok sektörde farklı projeler yapmış olan Çelikler Holding, bünyesinde uzman deneyimli personel ekibi çalıştırmaktadır. Türkiye’nin ihtiyacı olan altyapı ve üstyapı projelerini uzman ekibi ve son teknoloji makine parkıyla sorunsuz bir şekilde yaparak teslim edebilecek kapasitededir.

Çelikler Holding çatısı altında bulunan grup şirketlerin isimleri: Çelikler Taahhüt, Çelikler Seyitömer, Çelikler Elektrik, Kömürsan Madencilik, Petsan İnsaat, YSE Yapı, Çelkar Hazır Beton, Çelikler Jeotermal, YSE LİBYA, Çelikler Orhaneli Tunçbilek, Afşin Elbistan Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş. şeklindedir. Bu firmalardan herhangi birine iş başvurusu yaparak siz de Çelikler Holding çatısı altında kariyer yapabilirsiniz.

Çelikler Holding Ne İş Yapar?

Çelikler Holding, Türkiye merkezli bir holding şirketidir ve çeşitli endüstrilerde faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda şirket, 1960’larda çelik üretimi ile iş hayatına başlamıştır. Günümüzde ise başlıca faaliyet alanları çelik, otomotiv, inşaat, enerji, turizm, madencilik ve finansal hizmetler gibi sektörleri kapsamaktadır.

Çelikler Holding, çelik sektöründe üretim ve satış yapmaktadır. Bununla birlikte otomotiv sektöründe kauçuk parçalar, jant ve lastik üretimi gerçekleştirmektedir. Ayrıca inşaat sektöründe proje geliştirme, mühendislik, müteahhitlik ve taahhüt hizmetleri sunmaktadır. Enerji sektöründe rüzgar enerjisi projeleri yapmakta ve elektrik üretimi gerçekleştirmektedir. Madencilik sektöründe çinko ve kurşun gibi madenlerin üretimini yapmakta, turizm sektöründe otel işletmeciliği yapmaktadır.

Ayrıca, finansal hizmetler alanında ise bankacılık ve sigorta sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Şirket, Türkiye’deki birçok şehirde fabrikaları ve ofisleri ile faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda Türk sanayi sektöründe önemli bir rol oynamaktadır.

Çelikler Holding İş İlanları

Çelikler Holding açık iş pozisyonları ve iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden iş ilanlarını listeleyerek size uygun olan bir iş pozisyonuna online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çelikler Holding iş Başvuru Formu

Çelikler Holding iş başvuru formu için buraya tıklayın ve özgeçmiş bilgilerinizi girerek iş başvurunuzu yapın. Bu sayfa üzerinden cv dosyanızı yükleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çelikler Holding Şoför Alımı

Çelikler Holding, bünyesine bir çok pozisyonda personel ve işçi alımı yapmaktadır. Yukarıda verdiğimiz adresler üzerinden cv ve özgeçmiş dosyalarınıza hangi pozisyonlarda çalışmak istediğinizi yazmanız gerekmektedir. Eğer şoförlük yapmak istiyorsanız bunu mutlaka belirtin.

Çelikler Holding İletişim

Adres: Nenehatun Caddesi No: 104 – 106 Gaziosmanpaşa / Ankara
Telefon: +90 (312) 446 10 20
Fax: +90 (312) 446 14 00 – 446 57 00
E-posta: info@celiklerholding.com.tr
Web Site: http://celiklerholding.net
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/%C3%A7elikler-holding?originalSubdomain=tr

Diğer güncel iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu