Fabrika İş İlanları

Çemsan İş Başvurusu

Çemsan iş başvurusu nasıl yapılır? Çemsan iş başvurusu ve kariyer olanakları. Bu sayfada Çemsan Çelik Mobilya şirketi ile ilgili bilgiler ve iş başvurusu linkleri paylaşılmaktadır. Sayfanın en altında Çemsan Suprateam Sakarya iş ilanlarının olduğu linke de ulaşabilirsiniz.

Çemsan Çelik Mobilya Hakkında

Çemsan çelik mobilya alanında 1982 senesinden bu yana faaliyet göstermekte olan bir kuruluştur. İlk olarak İstanbul’da kurulan Çemsan aynı zamanda yönetim kurulu başkanı da olan Ali Canikoğlu tarafından kurulmuştur. İlk etapta oldukça mütevazi bir şekilde ve kısıtlı imkanlar ile faaliyet hayatına başlamış olan Çemsan yıllar içerisinde faaliyetlerini genişleterek bu günkü gelişmiş yapısına ulaşmıştır.

Çemsan çelik mobilya kurulmuş olduğu günden bu yana devamlı olarak gelişmeye devam etmektedir. Ancak daha da önemlisi her geçen gün büyüme grafiğindeki ivmesini artırmaya da devam ediyor. 2012 senesinde İstanbul Silivri ilçesinde yapılan 27 bin metrekareye sahip olan kapalı üretim tesisleri ile büyümesinin meyvesini de almıştır.

Bu yeni fabrikada mevcut durumda en yeni teknolojilere sahip olan makineler ve yıkama ve kurutma fonksiyonlu olan toz boya hattı ile üretimini daha nitelikli ve hızlı bir versiyona geçirmiştir. Çemsan çelik mobilya kurulduğundan bu yana ülkenin kurum ve kuruluşlarında, hastane, okul, banka, spor salonları ve birçok özel ve kamu kurumlarındaki ihtiyaca yönelik olarak üretim faaliyetlerini gerçekleştirmiştir.

Çemsan üretim alanlarında özellikle yenilikçi, ergonomik, konforlu ürünlerin üretimine önem verilmektedir. Bu bağlamda raf sistemleri, kütüphane sistemleri, dolaplar, dosya dolapları, kompakt arşiv sistemleri, yatak sistemleri, laboratuvar tezgahları ve aynı zamanda bu sistemlere ait olacak şekilde ekipmanların üretimi yer almaktadır. Bu ürün gruplarında nitelik ve kullanışlılık ön planda tutulmaktadır. Ayrıca gelişen piyasa koşullarına göre ürün çeşitliliğinde de oldukça geniş bir yelpaze müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Çemsan çeşitli ürün yelpazesi, piyasadaki en yüksek teknolojileri kullanıyor oluşu, gerçekleştirmekte olduğu niteliği artırmaya yönelik olarak yürüttüğü araştırma ve geliştirme faaliyetleri, gerekli keşif ve montaj desteğini sağlaması, satış sonrası verdiği destekler ile birlikte gerek ülke içerisinde gerek ülke dışında sahip olduğu müşteri portföyünü devamlı olarak genişletmeye devam etmektedir. Bu da Çemsan tarafından daha çok üretim ve aynı zamanda ülkenin kalkınmasına da fayda sağladığı anlamına gelmektedir. Tüm bunların yanında Çemsan çevreye ve doğaya da, insan sağlığına da önem veren bir politika benimsemektedir.

Çemsan İş Başvurusu

Çemsan iş başvurusu için buraya tıklayabilir ve belirtilen e-posta adresine cv ve özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Çemsan Supreteam Sakarya
Sakarya’da bulunan Çemsan şirketine başvuru yapmak için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden

Çemsan İletişim Bilgileri

Çemsan Adres Bilgileri: Ortaköy Merkez Mah.Mor Menekşe Sok. No:3 D:1 Silivri – İSTANBUL
Çemsan Telefon Numarası: 0212 734 22 24
E-posta: info@cem-san.com.tr
Web Sitesi: https://www.cem-san.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu