Enerji Sektörü İş İlanları

Çiftay Madencilik Güncel İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Çiftay Madencilik iş başvurusu ve güncel iş ilanları için alt kısımda verdiğimiz linkleri kullanabilirsiniz. Çiftay Madencilik insan kaynakları sayfası üzerinde yer alan iş başvuru formunu doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çiftay Madencilik Hakkında Bilgi

Çiftay İnşaat Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi 1987 yılından bu yana inşaat sektöründeki faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketin kurucu ismi olan Ziya Aydın tarafından ilk olarak 1963 senesinde madencilik alanında bir girişim söz konusu olmuştur. 1987 senesinde ise bilgi ve birikimi bu şirkette birleştirerek yeni bir atılım ile sektöre iddialı bir giriş ile isminden söz ettirir bir marka haline gelmiştir. Çiftay Türkiye’nin kalkınmasında önemli bir rol almaktadır. Ülkenin kalkınması için sorumluluk bilinci ile hareket ederek üzerine düşen her şeyi yerine getirmektedir.

1963 senesinden bu yana elde edilen birikim ve tecrübeler ile birlikte sektörün önde gelen ve aynı zamanda köklü kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. İlk kurulduğu alan olan madencilik alanındaki çalışmaları halen daha gelişerek devam etmektedir. Bunun yanında farklı sektörler de Çiftay A. Ş. Adı altında bir araya gelmiştir. Bu sektörler arasında inşaat, enerji ve turizm sektörleri de yer almaktadır. Tüm bu faaliyet aldığı sektörlerde başarısını her geçen gün daha da artırarak iş dünyasında iddiasını sürdürmektedir.

Madencilik sektöründeki başarısını nitelikli ve tecrübeli kadrosuna borçlu olan Çiftay bununla beraber her gün daha da büyüyen modern makine parkıyla büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Sektörde lider konumda olan firma özellikle Ankara içerisinde bulunan kuruluşlar arasında en çok vergi ödeyen firma olma özelliğini taşımaktadır. 2000 kişiden daha fazla insana istihdam olanağı sağlamaktadır.

Şimdiye kadar devamlı olarak büyüme ve gelişimini sürdüren Çiftay bundan sonra da büyümeyi hedefler arasında tutmaktadır. Sadece madencilik sektöründe değil  turizm, enerji ve inşaat sektörlerinde de büyümesini sürdürmektedir. Çiftay tamamen yerli bir sermaye ile iş hayatında varlığını sürdürmeye ve aynı zamanda hem Türkiye hem de yurtdışında işler yapmaya devam etmektedir. Her geçen gün kendini yenileyen yapısı, çalışanlarının nitelikli oluşu ve onlara verilen değer, daha iyisi için harcanan çaba ile birlikte ülkemizin kalkınması için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Uluslararası güvenlik sertifikaları ile de hem yurtiçi hem yurtdışı arenada güven kazanmıştır.

Çiftay Madencilik İş Başvurusu

Çiftay Madencilik iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfa üzerinden online iş başvuru formunu doldurabilir ve özgeçmiş bilgilerinizi Çiftay Madencilik insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz. Uygun görülmesi durumunda sizinle iş görüşmesi ve mülakatlar yapılacaktır.

Çiftay Madencilik İş İlanları

Çiftay Madencilik iş ilanları ve açık iş pozisyonları için buraya tıklayabilirsiniz.

Çiftay Madencilik İletişim Bilgileri

Çiftay Madencilik Adres: Cürek Yolu 5. Km Divriği, Sivas
Çiftay Madencilik Telefon Numarası: 0346 419 1065
Çiftay Madencilik E-Posta Adresi: info@ciftay.com.tr
Çiftay Madencilik Web Sitesi: https://ciftay.com.tr/
Çiftay Madencilik Linkedin Sayfası: Çiftay Linkedin

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu