Hastane İş İlanları

Çiğli Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İzmir Çiğli Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Çiğli Devlet Hastanesi iş ilanlarını İşkur üzerinden takip ederek personel alımı ilanları güncel olarak takip edebilirsiniz.

İzmir Çiğli Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi
Mayıs 2016 tarihinden itibaren faaliyet göstermekte olan Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi toplamda 517 adet yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Toplam 70 bin metrekarelik bir alana kurulu olan hastane 23 adet bloktan oluşmaktadır. Bu sayede eski koşullarda çalışmalarını devam etmeye çalışan Çiğli Hastanesi ve Karşıyaka Hastaneleri kapatılarak bu yeni ve modern tesiste bir araya getirilmiştir.

Çiğli Devlet Hastanesi İzmir halkı başta olmak üzere yakın illerden de hastaları kendi bünyesinde tedavi etmektedir. Bu duruma sebep olan şey modern tıbbi ekipmanları, kapsamlı branşları, uzman hekimleri ve geniş kapasiteye sahip olan binalarıdır.

Çiğli Devlet Hastanesi kadın doğum alanında da isminden söz ettirmektedir. Özellikle anne otelini barındırması onu farklı kılmaktadır. Çiğli Devlet Hastanesi bebek dostu bir hastane olma özelliği taşımaktadır. Yeni doğumlar sonrasında yoğun bakım ünitesinde yatan bebeklerin annelerinden ayrılmaları ve anne sütü ile beslenmeleri her zaman sıkıntı oluşturan bir durum olmaktadır.

Bu yüzden Çiğli Devlet Hastanesinde gerçekleştirilen uygulama çözüm odaklı ve anneler tarafından beğenilen bir uygulama olmaktadır. Yoğun bakımda yatması gereken yeni doğan bebeklerin anne sütü alabilmeleri ve annelerinden uzakta kalmamaları açısından bu sistem büyük bir kolaylık oluşturmaktadır. Bu sayede anne ve bebekler bir arada daha kolay vakit geçirebilmektedir. Bebeklerin anne sütü ile beslenmeleri de kolaylaşmaktadır.

Çiğli Devlet Hastanesi fiziksel koşulları itibari ile değerlendirilecek olursa 517 adet yatak, 112 adet yoğun bakım yatağına sahiptir. 112 adet poliklinik odası bulunmaktadır. 17 yataklı yanık tedavi merkezi ile çevre illerden bile tercih edilen bir imkana sahiptir. Endoskopi, kemoterapi, anjiyo ünitelerine sahiptir. Ayrıca 18 adet tam teşekküllü olacak şekilde tasarlanmış ve oldukça modern ameliyathaneye sahiptir. FTR ve KVC merkezleri de içerisinde yer almaktadır.

Bunların yanında 17 cihaz bulunan diyaliz ünitesi de yüksek bir kapasiteye sahip olarak hizmet vermektedir. Periton diyaliz de Çiğli Devlet Hastanesinde bulunmaktadır. Hasta ve hekimlere yönelik olarak yapılmış 500 adet araç kapasiteli otoparka sahiptir. Bu sayede çevre illerden hastalar tarafından tercih edilmektedir.

Çiğli Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Çiğli Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Karşınıza İşkur arama sayfası çıkacak. Buraya çiğli devlet hastanesi yazarak çıkan güncel sonuçlara bakabilirsiniz.

Çiğli Devlet Hastanesi İş İlanları

Çiğli Devlet Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayın ve açılan sayfaya “çiğli” ya da “çiğli devlet hastanesi” yazarak arama yapın. İşkur sayfası üzerinden günlük olarak Çiğli Devlet Hastanesi iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Çiğli Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları

Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Çiğli Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Çiğli Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Çiğli Devlet Hastanesi Adres: 8780/1 Sokak No:18 Yeni Mahalle Ata Sanayi / Çiğli / İzmir
Çiğli Devlet Hastanesi E-Posta: ciglibeh.bilgi@saglik.gov.tr
Çiğli Devlet Hastanesi Telefon Numarası: 444 35 30 – (0232) 398 37 00
Çiğli Devlet Hastanesi Faks Numarası: 0232 398 37 19

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu