Fabrika İş İlanları

Çimsa İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları

Çimsa iş başvurusu yapmak için sizlere verdiğimiz linkler üzerinden açık iş pozisyonlarını listeleyebilir ve güncel iş ilanları içerisinden size uygun olan bir pozisyona online başvuru yapabilirsiniz.

Çimsa Hakkında Bilgi

Çimsa bir Sabancı Holding kuruluşudur. 1972 yılında ilk olarak Mersin ilinde kurulmuş olan Çimsa yıllar içerisinde farklı bölgelerde de yeni fabrikalar ile faaliyet alanını genişletmiştir. Mevcut durumda Mersin başta olmak üzere Eskişehir, Afyon, Niğde, Kayseri illerini de içerisine almak üzere 5 ayrı yerde entegre fabrikalara sahiptir.

Ayrıca bunun dışında Amerika’nın Houstan bölgesinde ve Ankara’da ise iki ayrı öğütme tesisi bulunmaktadır. Çimsa faaliyetleri ve büyük yapısı ile birlikte ülkemizin devi olmakla birlikte dünyada da çok iyi bir konuma sahiptir. Özellikle beyaz çimento alanında yapmış olduğu üretimler sayesinde dünyanın iki devinden biri olma özelliğini taşımaktadır.

Çimsa Almanya, İtalya, İspanya, KKTC, Romanya ve Rusya’da terminallere sahiptir. Tüm bu faaliyet alanları ile birlikte Çimsa’nın çimento üretimi alanında bir dünya devi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çimsa sadece yaptığı üretim ile değil aynı zamanda pazar odaklı olan yaklaşımı ve sahip olduğu geniş dağıtım ağı sayesinde bu başarısını elde etmiştir. Bu özellikleri Çimsa müşterilerinin aldığı hizmetin daha nitelikli ve çok daha hızlı olmasını sağlamaktadır.

Çimsa gri çimento dışında beyaz çimento ve kalsiyum aluminat çimentosu üretimi de yapmaktadır. Özellikle kalsiyum aluminat sayılı yerde üretimi yapılan özel bir üründür. Çimsa inovasyon noktasında da büyük bir başarı sağlamaktadır. Bu sayede ülkemizde gerek çimento gerek yapı malzemeleri açısından sektörde bir numara olmayı başarmıştır. Çimsa büyüme hızını daha da artırmaya devam ederken faaliyet alanlarını da devamlı olarak büyütmekte ve genişletmektedir.

Çimsa sosyal sorumluluk alanında yürüttüğü faaliyetler ile birlikte çevre ve doğa dostu bir kuruluştur. Toplum için fayda oluşturabilecek olan farklı sosyal sorumluluk projelerine destek vermeye devam etmektedir. Bu anlayış çerçevesinde bu konuda farklı uygulamalar ve farklı iş birlikleri de artarak devam etmektedir. Yaz Çocukları, Engelliler Haftası, Marmara Sualtı Görüntüleme Festivali, Sağlıklı Beslenme, Steptember, Foça Tarihi, Niğdeli Çocuklar için Çevre Günü Hediyesi gibi çeşitli projelere devamlı yenileri de eklenmektedir. Bu sayede sadece istihdam sağlamak değil bunun yanında gönülleri kazanmaya da devam etmektedir.

Çimsa İş Başvurusu

Çimsa iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden üye olarak online cv gönderebilirsiniz. Daha sonra başvurularım ya da özgeçmiş bilgilerim menülerinden düzenlemeler yapabilir ve iş başvuru sonuçlarına bakabilirsiniz.

Çimsa İş İlanları

Çimsa iş ilanları için buraya tıklayınız. Çimsa insan kaynakları ve kariyer sayfasında açık iş pozisyonlarını inceleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çimsa İletişim

Çimsa Ankara Fabrikası: Karşıyaka Mah. Fırat Cad. No: 3 Lalahan Ankara
Çimsa Eskişehir Fabrikası: İstanbul Karayolu 22. Km Çukurhisar Eskişehir
Çimsa Kayseri Fabrikası: Kayseri-Bünyan yolu 35. Km Bünyan Kayseri
Çimsa Mersin Fabrikası: Toroslar Mah. Tekke Cad. Yenitaşkent Mersin
Çimsa Niğde Fabrikası: Hacı Sabancı Bulvarı Niğde
Çimsa Afyonkarahisar Fabrikası: Halımoru Köyü Almacık Mevki Afyonkarahisar

Çimsa Genel Müdürlük: Allianz Tower Küçükbakkalköy Mah. Kayışdağı Cad. No: 1 Kat: 23-24 34750 Ataşehir/İstanbul
Çimsa Telefon Numarası: 0216 651 53 00
Çimsa Web Sitesi: https://www.cimsa.com.tr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu