Fabrika İş İlanları

Çimsataş İş Başvurusu

Çimsataş iş başvurusunu insan kaynakları sayfası üzerinden yapabilirsiniz. İşe alım süreci ve iş görüşmesi gibi detaylar için açıklamayı okuyabilirsiniz.

Çimsataş Hakkında Bilgi

Ülkemizin önde gelen bir grubu olan Çukurova Grubun bir üyesi olan Çimsataş ilk olarak Mersin ilinde kurulmuştur. Çimsataş hem ham hem de bitmiş parça şeklinde sıcak dövme ve çelik döküm alanında üretim yapmaktadır. Bunun yanında tarım, otomotiv, inşaat makineleri ve demiryolu endüstrisi alanlarında ise tedarikçi şeklinde faaliyet göstermektedir. Çimsataş ilk olarak 1972 senesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana faaliyet alanını büyütmeye devam eden Çimsataş sahip olduğu sıcak dövme, döküm, ısıl işlem, talaşlı imalat, iş makinesi imalatı ve fren üretim tesisleri sayesinde ülkemizde yer alan yalnızca tek entegre fabrika olma özelliğini taşımaktadır. Ülkemizde tek olan Çimsataş dünya çapında da sayılı kuruluşlar arasında yer almaktadır.

Çimsataş dökümhane kapasitesi oldukça yüksektir. Yaş kum ile senelik olarak 13 bin ton kapasiteye ulaşılmaktadır. Fırında döküm teknolojisi Çimsataş’ta bulunmamaktadır. Çimsataş’ı öne çıkaran ise orta frekanstaki indüksiyon ergitme fırınları, reçineli kalıplama hatları ve otomatik kalıplama makineleri ile maça üretimi olmaktadır. Ayrıca tasarım noktasında kullanılan Novacast simülasyon programı ile de öne çıktığını söyleyebiliriz.

Çimsataş birçok sertifikayı da almıştır. 1994 senesinde ISO 9002, sonrasında ISO 9001 sertifikalarını almıştır. Otomotiv sektöründe bir gereklilik olan ISO TS 16949 belgesine ise 2003 senesinden bu yana sahiptir. Çimsataş bunların haricinde çalışanların standartlarını da sürekli olarak geliştirmeye devam etmektedir. İş güvenliğinde sağlamış olduğu hassasiyet neticesinde ise OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Değerlendirme Serisi Sertifikasını da almaya hak kazanmıştır. Benzer şekilde çevre güvenliği söz konusu olduğunda da Çimsataş yüksek bir hassasiyet göstermektedir. Bu sayede ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesini de almış bulunmaktadır.

Çimsataş üretimlerini son teknoloji ürünler ile gerçekleştirmektedir. Teknolojik altyapının dışında finansal olarak da güçlü bir yapıya sahiptir. Hizmet ve dağıtım ağı noktasındaki başarısı da Çimsataş için bir adım ilerleme sebebi olmaktadır. İlerleyen yıllarda da yeni hedefler yolunda ilerlemeye devam edecek olan Çimsataş gücünü daha da artırmaya çalışmaktadır. Çimsataş nitelikli üretim ve kaliteli hizmet anlayışı ile başarısını devam ettirmektedir.

Çimsataş İş Başvurusu

Çimsataş iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada kariyer olanaklarıyla ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Çimsataş İletişim Bilgileri

Çimsataş Adres Bilgisi: Bahçeli Kürkçü Mah. Adana Yolu No: 53/A  33115 Akdeniz / MERSİN
Çimsataş Telefon Numarası: +90(324) 221 84 00
Çimsataş E-posta Adresi: cimsatas@cimsatas.com
Çimsataş Web Sitesi: http://www.cimsatas.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu