Hastane İş İlanları

Çine Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aydın Çine Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Çine Devlet Hastanesi İşkur iş ilanları içerisinden açık iş pozisyonlarını listeleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Aydın Çine Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi

Çine Devlet Hastanesi ilk olarak 1954 senesinde Aydın ilinde sadece 10 yataklı olarak bir sağlık merkezi şeklinde hizmet vermeye başlamıştır. 1975 senesinde ise yatak kapasitesi 25’e çıkmış ve Çine Devlet Hastanesi ismini almıştır. Zaman içerisinde hastanenin fiziki koşulları yetersiz kalmış ve devamlı olarak ek bina ve poliklinik gibi eklemeler yapılmıştır. Yıllar boyunca yapılan eklemeler ile birlikte Çine Devlet Hastanesi şimdiki büyük kapasitesine ulaşmış ve bu şekilde daha kapsamlı olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

Çine Devlet Hastanesinde şu anda 23 adet uzman hekim ve 8 adet de pratisyen hekim bulunmaktadır. Bunun dışında diş hekimleri, hemşire, ebe, laboratuvar teknisyeni, röntgen teknisyeni ve anestezi teknisyenlerinden oluşan büyük bir kadro ile sağlık hizmetleri sürdürülmektedir. Bunların dışında sürekli olarak çalışan işçiler de yer almaktadır. Tüm personeli ile birlikte toplamda 230 kişiye istihdam kaynağı olmaktadır.

Çine Devlet Hastanesinde 45 hastaya toplamda 14 adet hemodiyaliz cihazı ile hizmet verilmektedir. Bu hasta kapasitesi 56’ya kadar ulaşabilmektedir. Yeni binada hizmete açılan hemodiyaliz ünitesi bölgedeki diyaliz hastalarına etkin bir şekilde hizmet vermektedir. Her hasta özel araçlar ile alınarak hastaneye getirilir ve tedavi edilerek tekrar evlere bırakılır. Aydın merkez de dahil olmak üzere özellikle ulaşım sıkıntısı yaşanabilecek olan köylerde yaşayan diyaliz hastaları için de evlerden ulaşımları sağlanmaktadır. Bu sayede hiçbir hasta diyaliz hizmeti alma konusunda mahrumiyet ya da herhangi bir zorluk çekmemektedir.

Çine Devlet Hastanesinde her hekimin devamlı olarak bir polikliniği bulunmaktadır. Bölgede yaşayan halk ise hekim seçme hakkına her zaman için sahiptir. Hasta haklarının son derece önemsenmekte olduğu Çine Devlet Hastanesinde koşulsuz şartsız her hastaya eşit muamele ile hizmet verilmektedir. Çine Devlet Hastanesi ayaktan ve yatılı tedavilerin yanı sıra evde bakım hizmetleri noktasında da yardımcı olmaktadır. Bölgede yaşayan yatalak ya da hastaneye gelemeyecek durumdaki hastalar için evde bakım hizmetlerinden yardım alınabilmektedir. Bu alanda uzman ekipler tetkik, tahlil, tedavi, bakım ve rehabilitasyon hizmetleri aktif şekilde verilmektedir.

Çine Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Çine Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan İşkur arama sayfasına Çine Devlet Hastanesi yazarak güncel iş ilanlarını görebilirsiniz.

Çine Devlet Hastanesi İş İlanları

Çine Devlet Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayarak İşkur arama sistemine girebilirsiniz. Buraya “Çine” ya da “Çine Devlet Hastanesi” gibi kelimeler yaparak güncel iş ilanlarını listeleyebilirsiniz. Eğer güncel ilan çıkmazsa günlük olarak takip edebilirsiniz. Bunun dışında hastanenin duyurular sayfasını da takip ederek personel alımı ilanlarını değerlendirebilirsiniz.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Çine Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri personel alımı yaparken çoğu zaman KPSS sınav sonuçlarına göre alım yapar. Doktor ya da hemşire alımları için zaten gerekli üniversitelerden mezun olmak gerekiyor. Bunların dışında devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Çine Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Çine Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Çine Devlet Hastanesi Adres: Şevketiye Mah. Adnan Menderes Bulvarı Üzeri No:207 Çine Aydın
Çine Devlet Hastanesi Telefon Numarası: (0256) 711 59 00
Çine Devlet Hastanesi E-posta Adresi:cinedh@saglik.gov.tr
Çine Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://cinedh.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu