Hastane İş İlanları

DR Suat Günsel Hastanesi İş Başvurusu

DR Suat Günsel Hastanesi iş başvurusu yaparak kariyerinizi KKTC Girne’de sürdürebilirsiniz. DR Suat Günsel Hastanesi iş ilanları ve diğer detaylar. Kıbrıs’ta iş ilanları arıyorsanız bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

DR Suat Günsel Hastanesi Hakkında Bilgi

DR Suat Günsel Hastanesi, KKTC / Girne’de bulunmaktadır. 2016 yılından günümüze sağlık hizmetleri sunmaktadır. Kıbrıs’ın Girne bölgesinde oluşan açığı kapatan DR Suat Günsel Hastanesi, üstün donanım ve teknik özellikleriyle dikkat çekiyor.

DR Suat Günsel Hastanesi, Girne Üniversitesi yerleşkesinde bulunmaktadır. 15.000 metrekare alanda kurulan hastane, akıllı hastane otomasyon sistemi ile hizmet sunmaktadır. Kıbrıs’ta bulunan en donanımlı ve en teknolojik hastanelerden biridir.

DR Suat Günsel Hastanesi toplamda dört kattan oluşmaktadır. Hastanenin alt katında ameliyathane, yoğun bakım ve sterilizasyon merkezleri bulunmaktadır. Hastanede son teknoloji anestezi sistemleri kullanılmaktadır. Özel ışıklandırma gibi özelliklerle donatılan ameliyathanelerde, her türlü cerrahi operasyon başarıyla gerçekleşmektedir.

DR Suat Günsel Hastanesinde toplam 4 yoğun bakım ünitesi yer almaktadır. Bu ünitelerde toplam 15 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır ve 2 izole oda yer almaktadır.

DR Suat Günsel Hastanesinin alt katında yine merkez laboratuvarı içerisinde biyokimya, patoloji ve mikrobiyoloji laboratuvarlarıyla birlikte kan bankası bulunmaktadır.

DR Suat Günsel Hastanesinin giriş katında ise dahiliye, çocuk sağlığı, üroloji, genel cerrahi, kadın doğum, nöroloji, göğüs hastalıkları, beyin ve sinir cerrahisi, göz, deri, kulak-burun-boğaz gibi birçok bölüm bulunmaktadır.

DR Suat Günsel Hastanesinin son iki katı ise hastalara ayrılmıştır. Yataklı hastalar için ayrılan bu katların ilk katı dahili, ikinci katı ise cerrahi hastalar için ayrılmıştır.

DR Suat Günsel Hastanesi İş Başvurusu

DR Suat Günsel Hastanesi iş başvurusu için bu linke tıklayabilirsiniz. Sayfada yer alan e-posta adresi üzerinden cv bilgilerinizi hastane insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

DR Suat Günsel Hastanesi personel maaşlar, işe alım süreci ve diğer detaylar için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

DR Suat Günsel Hastanesi İş İlanları

Suat Günsel Hastanesi iş ilanları için Linkedin sayfasını da kullanabilirsiniz.  açık iş pozisyonlarını incelemek ve online iş başvurusu yapmak için bu linke tıklayınız.

DR Suat Günsel Hastanesi İletişim

DR Suat Günsel Hastanesi Adres Bilgisi: Girne Üniversitesi Şehit Yahya Bakır Sokak Karakum Girne / KKTC
DR Suat Günsel Hastanesi Telefon: +90 392 444 99 39
DR Suat Günsel Hastanesi Web: https://hospital.kyrenia.edu.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu