Fabrika İş İlanlarıGıda Sektörü İş İlanları

Eti İş Başvurusu

Eti İş Başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. Genel Müdürlüğü personel alımı zamanı ve diğer tüm detayları yazımızda. İş İlanlarına başvuruyu bu sayfadan yapabilirsiniz.

Eti Hakkında Bilgi

Elvan Group bünyesinde faaliyet gösteren ETİ Gıda, Türkiye’nin önde gelen gıda şirketlerinden biridir. 1962 yılında Ankara’da kurulan şirket, başlangıçta bisküvi ve çikolata üretimi yapmaktaydı. Ancak zaman içerisinde ürün yelpazesini genişletmiş ve kraker, gofret, kek, şekerleme, unlu mamuller gibi pek çok farklı ürün grubunda yer almıştır. Ayrıca ETİ Gıda’nın en bilinen markalarından bazıları ETİ, Burçak, Halley, Tofita, Çokonat, Chocofix ve Krispi’dir.

ETİ Gıda, dünya genelinde 100’ün üzerinde ülkeye ihracat yaparak uluslararası bir marka haline gelmiştir. Ancak Şirket, kaliteli ve lezzetli ürünleriyle tüketicilerin beğenisini kazanmıştır. Üretim tesisleri Ankara’nın Akyurt ilçesinde yer almaktadır ve toplamda 250 bin tonun üzerinde ürün üretmektedir. Ayrıca ETİ Gıda, üretim süreçlerinde teknolojik yenilikleri takip ederek, yüksek hijyen koşullarına uygun olarak üretim yapmaktadır.

Ayrıca, ETİ Gıda sürdürülebilirlik odaklı çalışmalarıyla da dikkat çekmektedir. Şirket, enerji verimliliği, su yönetimi, atık azaltma ve geri dönüşüm gibi alanlarda çevre dostu uygulamalar gerçekleştirmekte ve sosyal sorumluluk projelerine önem vermektedir. Ancak Bu kapsamda; çevreye duyarlı ambalajlama, enerji tasarrufu sağlayan üretim teknolojileri ve katılımcı iş modeli gibi uygulamaları hayata geçirmektedir.

Eti Personeli Ne İş Yapar?

ETİ Gıda, pek çok farklı departmanda çalışan personelleriyle üretim sürecini yürütmektedir. Şirketin bünyesinde çalışan personellerin görevleri şu şekildedir:

 1. Üretim: ETİ Gıda’nın en önemli departmanlarından biri olan üretim bölümü, çikolata, bisküvi, kraker, gofret. Ve kek gibi ürünlerin üretiminden sorumludur. Ayrıca Üretim bölümünde çalışan personeller, makinelerin kontrolünü sağlayarak kaliteli ve hijyenik üretimi gerçekleştirmekte. Üretim süreçlerindeki hataları gidermeye çalışmakta ve üretimin verimliliğini artırmak için sürekli olarak iyileştirme faaliyetleri yapmaktadır.
 2. Kalite Kontrol: ETİ Gıda, kalite kontrol departmanı tarafından yapılan testlerle ürünlerin kalitesinin sağlanmasına önem vermektedir. Bu departman, üretim sürecinde oluşabilecek hataları ve kalite problemlerini tespit ederek müşteri memnuniyetinin korunmasını sağlar. Bu nedenle Kalite kontrol departmanındaki personeller, ürünlerin lezzet, görünüm, hijyenik koşullar ve ambalajlama süreci gibi birçok kriter açısından incelenmesini sağlamaktadır.
 3. Satış ve Pazarlama: Satış ve pazarlama departmanındaki personeller. ETİ Gıda ürünlerinin tanıtımı ve satışının yapılmasından sorumludur. Ayrıca Bu departman, yeni müşteriler kazanmak, mevcut müşterilerle ilişkileri güçlendirmek. Ve ürünlerin markalaşmasını sağlamak için çalışmalar yapmaktadır. Ayrıca, bu departman, pazar analizi yaparak müşteri taleplerini belirleyerek, stratejileri buna göre belirlemektedir.
 4. Ar-Ge: ETİ Gıda, araştırma ve geliştirme departmanı tarafından yapılan çalışmalarla yeni ürünlerin. Ve üretim tekniklerinin geliştirilmesine önem vermektedir. Araştırma ve geliştirme departmanındaki personeller, gıda teknolojisi ve bilimsel yöntemler kullanarak yenilikçi. Ve kaliteli ürünlerin üretim sürecini yönetmektedir.
 5. İnsan Kaynakları: Personel seçimi, eğitimi, performans değerlendirme. Ve işe alım gibi konularda faaliyet gösteren insan kaynakları departmanı, şirket içi işleyişi düzenlemektedir. Bu departman, çalışanların yeteneklerini geliştirmek, motivasyonlarını artırmak. Ve bu nedenle personel memnuniyetini sağlamak gibi amaçlar doğrultusunda çalışmalar yapmaktadır.

ETİ Gıda’da çalışan personeller, şirketin misyon ve vizyonuna uygun olarak çalışmakta, kaliteli ve lezzetli ürünlerin üretimi için el birliği ile çalışmaktadırlar.

Eti İş Başvurusu

Türkiye’nin önde gelen gıda ve içecek markalarından biridir. Her geçen gün büyüyen Ülker, ekibine yeni yetenekler katmak için iş başvurularını kabul etmektedir. Ayrıca Siz de Ülker ailesine katılmak istiyorsanız, aşağıdaki pozisyonlarımıza başvurabilirsiniz.

Pozisyon: Satış Temsilcisi İş Tanımı: Satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi için aktif müşteri ziyaretleri yapmak, satış sonrası hizmetleri sunmak. Aranan Nitelikler:

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • Satış konusunda en az 2 yıl deneyimli,
 • Analitik düşünme becerisine sahip, sonuç odaklı çalışabilen,
 • İletişim ve ikna kabiliyeti yüksek,
 • Aktif araç kullanabilen,
 • Seyahat engeli bulunmayan.

Pozisyon: Üretim Elemanı İş Tanımı: Üretim sürecinde görev almak, kalite standartlarına uygun üretim yapmak. Aranan Nitelikler:

 • En az lise mezunu,
 • Üretim sektöründe deneyimli,
 • Ekip çalışmasına yatkın,
 • Vardiyalı çalışabilecek,
 • Askerlik ile ilişiği bulunmayan (Erkek adaylar için).

Başvuru için gerekenler:

 • CV’nizi ve güncel fotoğrafınızı ekleyerek başvurunuzu iş.ilani@ulker.com.tr adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz.

Eti Personel Alımı

Personel Alımı için buraya tıklayarak yapabilirsiniz. Ayrıca güncel diğer iş ilanları için bu sayfayı da ziyaret edebilirisiniz.

Eti İletişim Bilgileri

Adres: ETİ PLAZA. Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Caddesi No:11 Tepebaşı/Eskişehir.
Telefon Numarası:  +90 (222) 221 20 00
Web:https://www.etietieti.com/eti-iletisim-bilgileri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu