Hastane İş İlanları

Gaziantep Özel Anka Hastanesi İş Başvuru Formu

Gaziantep Özel Anka Hastanesi iş başvuru formu üzerinden cv bilgilerinizi göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz. Gaziantep Özel Anka Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler için sayfamızdaki direktifleri takip ediniz.

Gaziantep Özel Anka Hastanesi Hakkında Kısaca Bilgi

2016 senesinde Gaziantep’te kurulan Özel Anka Hastanesi, son teknolojiye sahip donanımlı cihazlarıyla ve alanlarında uzman olan hekim kadrosuyla sağlık faaliyetleri yürütmektedir. Gaziantep dışında komşu il ve ilçelerden de hastaların tercih etmiş olduğu sağlık kurumu olan Özel Anka Hastanesinde tam donanımlı tanı merkezleri ve multidisipliner hasta bakımı ile en iyi sağlık kurumları arasına girmiştir.

Özel Anka Hastanesi, 13.000 metrekarelik kapalı alanda kurulmuş olan bir sağlık kurumudur. İçerisinde toplam 75 yatak bulunmaktadır. Yenidoğan ve yoğun bakım üniteleri en son teknolojiyle donatılmış ve tam donanıma sahiptir. Özel Anka Hastanesi’nde bulunan doğumhane, ameliyathane ve laboratuvarlar da son teknoloji ile donatılmıştır. Hastalara en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmak isteyen Özel Anka Hastanesi, hasta yakınlarının rahat etmesi içinde donanımlı ve konforlu odalar hazırlamıştır. Tecrübeli ve kalifiyeli kadrosuyla en iyi sağlık hizmetini sunmak için her geçen gün kendini daha da geliştirmekte ve yenilemektedir.

Özel Anka Hastanesi’nin en büyük hedefi ise Avrupa standartlarında bir sağlık kuruluşu olmaktır. Türkiye’de en iyi hastaneler arasında yer almak ve örnek gösterilen bir hastane olmak için her detaya önem vermekte olan bir hastanedir.

Gaziantep Özel Anka Hastanesi İş Başvuru Formu

Gaziantep Özel Anka Hastanesi iş başvuru formu için bu linke tıklayınız. Özel Anka Hastanesi sayfasında yer alan online iş başvuru formuna cv bilgilerinizi girerek, hastane insan kaynaklarına özgeçmiş dosyanızı gönderebilirsiniz.

Gaziantep Özel Anka Hastanesi İş Başvurusu

Gaziantep Özel Anka Hastanesi iş başvurusu için bu linke tıklayarak Linkedin üzerinden de online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gaziantep Özel Anka Hastanesi İletişim

Gaziantep Özel Anka Hastanesi Adres Bilgisi: Eyüp Sultan Mah. Hafız Tevfik Cd. No: 162 Şehitkamil / Gaziantep
Gaziantep Özel Anka Hastanesi Telefon: 0342 329 2727
Gaziantep Özel Anka Hastanesi Web: https://www.ankahastanesi.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu