Enerji Sektörü İş İlanları

Gediz Elektrik İş Başvurusu

Gediz Elektrik iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Gediz Elektrik iş ilanları ve personel alımı hakkında detayları inceleyebilirsiniz.

Gediz Elektrik Hakkında Kısaca Bilgi

Gediz Elektrik, 40 yıldan uzun süredir enerji şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Enerji sektöründe faaliyetlerini uzun yıllardır sürdüren Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş. Türkiye’nin ilk ve öncü şirketlerinden olan Aydem Enerji tarafından kurulmuştur.

İzmir ve Manisa’da tedarik şirketi olarak faaliyet gösteren Gediz Elektrik, 2013 yılında kuruldu. 3 milyon üzerinde farklı noktada 12 milyondan fazla insana hizmet sunan Gediz Elektrik, tecrübesi ve uzman personeliyle en kaliteli hizmeti sunmayı hedef edinmiştir.

Gediz Elektrik, Aydem Enerji tarafından kurulan bir şirkettir. Gruba ait daha birçok şirket vardır. Aydem Enerji, ülkemizde enerji sektöründe yer alan ve elektrik üretimi yapan, ürettiği elektriği dağıtan ve perakende alanlarında faaliyet gösteren büyük bir markadır. 40 yıllık tarihi ve 12.000 üzerinde çalışan personeliyle, topluma ve çevreye olan duyarlı duruşuyla sektördeki devlerden biri haline gelmiştir.

Gediz Elektrik firmasının da içerisinde bulunduğu Aydem Elektrik’e ait bir çok grup şirketi bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Aydem Yenilenebilir Enerji, Elsan, Extranet, Parla Solar, Yatağan Termik Enerji, Çatalağzı Termik Santrali, Tümaş Mermer ve Yeni Filo örnek gösterilebilir.

Gediz Elektrik şirketinde toplam 600 personel çalışmaktadır. Bu personellerin 406’sı kadın çalışan olup 160 çalışan erkek personelden oluşmaktadır. 29 kadın yönetici ve 35 erkek yönetici çalışmaktadır. Bu çalışanların 460 civarı İzmir’de bulunurken diğer 105 personel Manisa’da iş hayatlarını sürdürmektedir.

Gediz Elektrik İş Başvurusu

Gediz Elektrik iş başvurusu için bu linke tıklayınız. Gediz Elektrik kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi Gediz Elektrik insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Gediz Elektrik kariyer sayfasında açık iş ilanlarını görebilir ve size uygun olan bir iş pozisyonuna online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Gediz Elektrik İş İlanları

Gediz Elektrik iş ilanları için bu linke tıklayınız. Gediz Perakende Linkedin sayfasından firmanın iş ilanlarını görebilir ve cv dosyanızı firmanın insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Gediz Elektrik İletişim

Gediz Elektrik Adres Bilgisi: Üniversite Caddesi Ağaçlı Yol No: 57, 35042 Bornova İzmir
Gediz Elektrik Telefon: (0232) 477 26 00
Gediz Elektrik Web: https://www.gediz.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu