Market İş İlanları

Groseri İş Başvurusu ve Kariyer Olanakları

Groseri iş başvurusu nasıl yapılır, güncel iş ilanları ve kariyer olanaklarından bahsedilmektedir. Adana Groseri marketler hakkında bilgiler, market politikaları ve çalışma şartları ile alakalı bilgileri inceleyebilirsiniz.

Groseri Hakkında Bilgi

Geçmişten Günümüze Gelen Başarı: Groseri, 1989 senesinin Haziran ayı itibari ile Ersin Özdemir, Mehmet Ali Önür ve Levent Uğurses tarafından faaliyete geçirilmiştir. İlk zamanlar 3 kasa, bir şube ile başlamış olduğu marketçiliğe, Ekim 2019 yılında 175 kasa, 28 mağaza ile sürdürmektedir. Adana’da o dönemler markete girmek, insanlara lüks ve yüksek maliyetli bir mağazaya girmek gibi antipatik görünmekteydi.

Groseri Adana’da Ön Yargıları Yıktı
Groseri, bu ön yargıyı yok etmek amacıyla seneler boyunca mücadelede bulundu. Marketlerimizde tüm klimaların çalışmasına rağmen kapıların tamamı sonuna kadar hep açık oldu.

Ücretsiz Ekmek Dağıtımı: Ücretsiz ekmek dağıtımı gibi kampanyalar oldu. Günümüzde şöyle bir baktığımızda market kültürünü benimsemiş olan bir Adana görmek Groseri’yi çok fazla mutlu etmiştir. Groseri’nin amacı; bölgesel bir market olmak ve aynı zamanda da farklı olabilmekti.

Günümüzde Groseri
Bu anlamda Groseri; Tüketicilerle gündemi paylaşarak yaşanmış olan heyecanlara ortak olan ve tüketici farklılığını yakalamayı başaran bir market olabilmeyi başarmıştır. Aynı hedefleri “ global düşün, lokal yaşa “ düşüncesiyle sürdürmekteyiz.

Groseri istihdam: Groseri; teknoloji ile iç içe, güler yüzlü, ilgili personel anlayışı ve kalitede ucuzluk ilkesiyle hizmet sunan bir market haline gelmiştir. Groseri, bölgesel düzeyde ve kent içinde etkinliklerini sürdüren bir market olarak sahada, her geçen zaman biraz daha fazla iş olanağı imkanı sunmakta, “Bölgenin parası bölgede kalsın” düşüncesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ülkemizin Yaşadığı Ekonomik Krizler
Groseri, Türkiye’de yaşanmış olan ekonomik krize karşın yatırım yapmaktan kendini alıkoymayarak. Her sene market plansmanlarını sürdürmektedir. Groseri; günümüze kadar hiçbir müşterisinin istemiş olduğu markayla sorun yaşamamış, raflarından mal indirmemiştir. Şirket ile anlaşmazlık yaşandığı zaman bile bu durum ürüne katiyen yansıtılmamıştır.

Groseri; Adana’da kalite fiyat dengesinde en mükemmeli sunan ve en güzel ürünü en avantajlı ve uygun fiyat avantajlarıyla satan market olmuştur. Marketlerinde reyonlara giren tüm ürünler TSE şartlarına uygun, gıda üretim sicili onaylanmış mamullerdir.

Groseri Personeli ne iş yapar

bakkal veya süpermarket çalışanı, mağazada müşterilere hizmet veren önemli bir pozisyonda bulunur. İşleri arasında ürünleri raflara düzenlemek, stoklamak, fiyatlandırmak ve etiketlemek yer alır. Ayrıca, müşterilerin sorularını yanıtlamak ve yardım etmek de görevlerinden biridir.

Mağaza çalışanları genellikle kasada ödeme kabul eder ve para üstü verir. Bu nedenle, para sayma ve işlem yapma becerilerine sahip olmaları gerekir. Müşteri şikayetleri veya iade işlemleri gibi durumlarda da, çalışanlar sorunu çözmek için yardımcı olabilir.

Bazı durumlarda, mağaza yönetimi veya üst düzey personel tarafından verilen ek görevleri de yerine getirebilirler. Örneğin, dükkanın temizliği veya vitrin düzenlemesi gibi işleri yapabilirler. Ayrıca, mağazanın günlük satış raporunu hazırlama veya sipariş verme gibi sorumlulukları da olur.

Sonuç olarak, bir bakkal veya süpermarket çalışanı, müşteri memnuniyetini sağlamak için birçok farklı görevi yerine getirmelidir. Bu nedenle, iletişim becerileri, esneklik ve takım çalışması gibi özelliklere sahip olmaları önemlidir.

Groseri İş Başvurusu

Marketlere iş başvurusu yapmak ve güncel iş ilanlarını listelemek için buraya tıklayın. İnsan kaynakları sayfası üzerinden online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Groseri İletişim Bilgileri

Web Sitesi: www.groseri.com.tr
Telefon Numarası:  0 322 233 30 30
E-posta Adresi: musteriiliskileri@groseri.com.tr
Adres Bilgileri: Beyazevler Mah.Bülent Angın Bulv. No: 132/A Çukurova / Adana

Ayrıca diğer iş ilanları bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu