Sağlık Sektörü İş İlanları

Hayat Yıldızı Ambulans İş Başvurusu

Hayat Yıldızı Ambulans iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi firma insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Hayat Yıldızı Ambulans Hakkında Kısaca Bilgi

Hayat Yıldızı Ambulans faaliyetlerine 2004 yılında başlamıştır. Hayat Yıldızı, ilk kurulduğunda eğitim ve sağlık hizmetleri olarak faaliyet göstermekteydi. Kendini devamlı geliştiren sağlık kurumu, daha fazla hizmet sunabilmek amacıyla yenilenme çabası içerisine girmiştir.

Hayat Yıldızı Eğitim ve Sağlık Hizmetleri olarak faaliyetleri arasında, ilkyardım eğitimi, OSGB / İSG hizmeti ve öze ambulans servisi bulunmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle faaliyetlerini sürdüren firma, işyerlerine “işyeri hekimi hizmeti”, “iş güvenliği uzmanı” ve sağlık personeli hizmetleri gibi birçok kolda faaliyet göstermektedir.

Tam donanımlı ambulanslarıyla ve uzman ekip kadrosuyla, hastalara en hızlı ve en iyi şekilde müdahale edebilmektedir. Bu ambulanslarla şehirler arası hasta nakli yapmaktadır. Aynı zamanda acil ambulanslarıyla da hastalara hızlı şekilde ulaşarak ilk müdahale, uzman sağlık personeli sayesinde sorunsuzca yapılmaktadır.

Hayat Yıldızı Eğitim ve Sağlık Hizmetlerinin vermiş olduğu hizmetler ve sizlerin de bu firmada çalışabileceğiniz bölümler şu şekildedir; İlkyardım Eğitim Merkezi, Ortak Sağlık ve Güvenlik Merkezi, Acil Sağlık Ambulans Servisi, İlkyardım Eğitici Eğitim Merkezi, İlkyardım Çanta ve Malzeme Sipariş Bölümü, CPR Eğitim Manken Tedarik Bölümü, OED Eğitimi, Mobil Sağlık Tarama Aracı ve Yangın Eğitimi Bölümleri. Bu firmada çalışmak için kendinizi yeterli görüyorsanız alt kısımda verdiğimiz linkler üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Hayat Yıldızı Ambulans İş Başvurusu

Hayat Yıldızı Ambulans iş başvurusu yapmak için bu linke tıklayınız ve Linkedin üzerinden firmaya cv bilgilerinizi gönderiniz. Linkedin dışında firmanın iletişim bilgilerinden insan kaynakları departmanına bağlanarak iş olanakları  hakkında bilgi edinebilir ve verdikleri e-posta adresine özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Şu an için Linkedin dışında online iş başvuru formu bulunmamaktadır.

Hayat Yıldızı Ambulans İletişim

Hayat Yıldızı Ambulans Adres Bilgisi: Gülbahar, Altan Erbulak Sokağı, 34394 Şişli/İstanbul
Hayat Yıldızı Ambulans Telefon: 0850 302 3022
Hayat Yıldızı Ambulans Web: https://www.hayatyildizi.com.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu