Denizcilik İş İlanları

İDÇ Denizcilik İş Başvurusu

İDÇ Denizcilik iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Gemi ve gemi adamı iş başvurusu için İDÇ Denizcilik insan kaynakları sayfasında bulunan formu doldurabilir ve güncel iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İDÇ Denizcilik Hakkında Kısaca Bilgi

İDÇ Denizcilik 2005 yıllarında faaliyetlerine başlamıştır. Firmanın yaptığı işler arasında acentelik, gemi kiralama ve gemi işletmeciliği gibi işler bulunmaktadır. Faaliyetlerini İzmir üzerinden yürütmektedir.

1996 ile 2007 yılları arasında İzmir Demir Çelik San. A.Ş. olarak Türk Denizciliğine hizmet sunmuştur. O dönemlerde ekonomik sıkıntılar çeken denizcilik sektörüne destek olmuştur. Firmanın bünyesinde birçok şirket bulunmaktadır ve bu şirketler sayesinde üreticiden tüketiciye zincirleme bir şekilde sorunsuz hizmet sunulmaktadır.

İzmir Demir Çelik A.Ş. stratejik olarak bir süreliğine tüm gemilerini satmıştır ve buradan gelen gelirle fabrika kapasite artırım yatırımları yapmıştır. Bu strateji sonrasında firma başarılı olmuş ve 2009 senesinde tekrardan denizcilik alanına girerek, yatırımlarını arttırmıştır. Tekrardan yeni gemiler alan İDÇ Denizcilik, sektörde kalıcı olabilmek için kendini devamlı geliştirmektedir.

İDÇ Denizcilik, günümüzde gemi işletmeciliği konusunda en iyi şirketler arasında yer almaktadır. Sadece Türkiye değil, dünya çapında birinci sınıf bir denizcilik şirketi olabilmek için faaliyetlerini son hızda sürdürmektedir. Aynı zaman güvenli, çevreci ve yüksek kalitede denizcilik hizmeti sunmayı hedefleyen İDÇ Denizcilik, müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ve onlarla güvenli ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.

İDÇ Denizcilik İş Başvurusu

İDÇ Denizcilik iş başvurusu için bu linke tıklayınız. İDÇ Denizcilik insan kaynakları sayfasında 2 farklı link bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi gemi ve gemi adamı iş başvurusu için kullanılmaktadır. Diğer iş başvuru formu ise normal başvurular içindir. Siz hangi sektörde çalışacaksanız onu seçerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizi İDÇ Denizcilik firmasına gönderebilirsiniz.

İDÇ Denizcilik İletişim

İDÇ Denizcilik Adres Bilgisi: Şair Eşref Bulvarı No:23 Kat:5 35210 Çankaya İzmir
İDÇ Denizcilik Telefon: +90(232) 441 50 50
İDÇ Denizcilik Web: https://www.idcdenizcilik.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu