Hastane İş İlanları

Katar Türk Hastanesi İş Başvurusu

Katar Türk Hastanesi iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.  Türk Hastanesi iş ilanları ve personel alımı hakkında detaylar.

Katar Türk Hastanesi Hakkında Kısaca Bilgi

2017 yılında açılan Katar Türk Hastanesi, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin katılımlarıyla sağlık faaliyetlerine başladı.

Katar Türk Hastanesi, Katar ve Türkiye ortaklığı ile faaliyete geçen bir sağlık kurumudur. Bakan Çavuşoğlu da Türkiye-Katar ortaklık modeli şeklinde ilerleyecek olan Katar Türk Hastanesi için, Katar’ın en iyi ve örnek gösterilecek hastanelerden biri olacağını belirtti. Katar Türk Hastanesinde uzman Türk doktorlar çalışacak.

Katar Türk Hastanesi, dünyada bir ilk oldu. Bu hastanede sadece Türklerin çalışması oldukça farklı bir tarz getirdi. Şu an dünyada bunun örneğini sunan başka bir hastane bulunmuyor.

Katar Türk Hastanesinde toplamda 85 yatak bulunmaktadır. İleri teknoloji ile donatılmış olan 5 ameliyat odasıyla tüm Katar ve komşu ülke insanlarına en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca hastanede 28 klinik, kadın hastalıkları, doğum bölümü ve yoğun bakım üniteleri de bulunmaktadır.

Katar Türk Hastanesi, Türk Rüzgar Grubu ile Katar Taleb Grubu arasında kurulan bir ortaklık sonucu faaliyete geçmektedir. Taleb Şirketler Grubu, Katar’ın en eski ve köklü şirketlerinden bir tanesidir. 60 yıldır faaliyetlerini yürüten bu grup, gayrimenkul sektöründe tanınmıştır. Daha sonra inşaat, inşaat ürünleri imalatı, inşaat makineleri ve ağır ekipmanlar konusunda uluslararası bir şirket olmayı başarmıştır. Türk Rüzgar Grup ise sağlık sektöründe bulunmakta ve bu sektörde uzmanlaşmış bir şirkettir. %100 Türk sermayesine sahip olan Rüzgar Grup, ülkemizdeki faaliyetlerini geçmişten günümüze en iyi şekilde sürdürmüştür.

Katar Türk Hastanesi İş Başvurusu

Türk Hastanesi iş başvurusu için bu linke tıklayınız. Katar Türk Hastanesi kariyer sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi Katar Türk Hastanesi insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Katar Türk Hastanesi İş İlanları

İş ilanları için bu linke tıklayınız.  Türk Hastanesi Linkedin sayfasından güncel iş ilanlarını görebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Katar Türk Hastanesi İletişim

Türk Hastanesi Adres Bilgisi: New Salata 21377, Doha, QATAR
Katar Türk Hastanesi Telefon: +974 449 92 444
Türk Hastanesi Web: https://turkishhospitals.com/

Sonuç olarak diğer iş ilanları için buraya tıklayın.

 

Katar Türk Hastanesi, kaliteli sağlık hizmeti sunan. Ve güçlü bir ekip ruhuyla çalışan bir sağlık kuruluşudur. Katar’daki tedavi uygulamaları takip eden. Ve hastalara en iyi sağlık hizmetini sunmayı hedefleyen bir ekipte yer almak ister misiniz? O halde, siz de Katar Türk Hastanesi’nde sonunda hayatı kurtarmak ve insanların hayatlarını değiştirmek için bir adım atabilirsiniz.

Pozisyon: Sağlık Personeli

Gereksinimler:

  • Tıp Fakültesi veya Sağlık Bilimleri Fakültesi mezunu olmak
  • Tercihen alan en az 2 yıl deneyim sahibi yada eğitimli olmak
  • İyi İngilizce yeterliliklerini bilmek tercih sebebi
  • Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak
  • Takım üzerinde yatkın olmak

İş Tanımı:

  • Hastaların tedavi sürecinde tedavi hizmetleri sağlamak
  • Hastaların bakım durumlarını takip etmek
  • Doktorların muayene ve tedavi sürecinde destek olmak
  • Tıbbi ekipmanların gösterilmesi ancak  gerekli talimatların kullanılması
  • Tıbbi kayıtları güncel tutmak ancak saklamak yapmak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu