Market İş İlanları

Kipa İş Başvurusu ve Online Başvuru Formu

Bu haberimizde Kipa iş başvurusu nasıl yapılır ve cv bilgilerinizi nasıl göndereceğiniz hakkında bilgiler verilecektir. İzmir’de bulunan Kipa Marketler hakkında genel bilgiler de verilecektir.

Kipa Marketler Hakkında Bilgi

Alışveriş günümüzün en önemli faaliyetlerinden biri haline gelmiştir. İnsanlar alışveriş yaparak hem ekonomiyi ayakta tutmakta, hem de kendi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Alışveriş yapmak için yüzlerce market, şirket ve kurum bulunmaktadır. Bu kurumlar ticaret geçmişleri, kaliteleri, müşteriye sundukları hizmetler ve imkanlar, ürünler için belirlenmiş olan fiyatlar ile sektörde kendisine bir yer edinebilmektedir. Kurumların gelişmesindeki en önemli etkenlerden birisi de müşteri hizmetleridir.

Müşterilerin kurumdan memnun olma oranı ile kurumun gelişme oranı arasında doğru orantı vardır. Bu nedenle günümüzde birçok market, süpermarket, hipermarket müşteri ile düzgün bir şekilde iletişim kuracak elemanlar aramaktadır. Bu şekilde sektörde daha iyi bir şekilde yer edinebilmektedir. Kipa da alışveriş sektöründe yer edinmiş önemli marketlerden biridir. Yazımızın devamında Kipa marketler zincirinden bahsedeceğiz.

Kipa Marketler Zinciri

Kipa, ülkemizin birçok ilinde bulunan bir alışveriş merkezidir. Bu alışveriş merkezlerinin her ilde bulunması ve oldukça büyük bir kapasiteye sahip olması ise hipermarket zinciri olmasını sağlamıştır. Kipa’nın asıl adı Tesco Kipa Kitle Pazarlama Ticaret Lojistik ve Gıda Sanayi A.Ş’dir. Kipa’nın tarihçesine geçmeden önce kariyer olanaklarından ve faaliyetlerinden bahsedelim.

Kipa, kariyer olanakları bakımından oldukça başarılı bir kurumdur. Herhangi bir pozisyonda işe başladığınızda kendinizi geliştirmenize bağlı olarak konumunuz da yükselecektir. Bu durumdan maaşınız da etkilenecek, daha fazla maaş alma durumunuz olacaktır. Tüm bu imkanlardan faydalanmak için kişilerin kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. Firmanın faaliyetleri de en az kariyer olanakları kadar iyidir. Ülke içerisindeki ithalat ve ihracat durumlarının hepsi firmayı yakından ilgilendirmektedir.

Kipa’nın tarihçesine gelecek olursak şu kronolojik sıralamayı yapabiliriz:

1992 yılında KİPA kuruldu.
1994 yılında ilk Kipa mağazası açıldı. Bu mağaza Bornova’da açılmıştır.
1998 yılında İzmir haricinde Denizli’de de bir mağaza açıldı.
2007 yılında Kipa Dağıtım Merkezi açıldı.
2009 yılında Kipa, başkent Ankara’da ilk mağazasının açılışını yaptı.
2010 yılında Kipa, süpermarket olarak ilk mağaza açılışını İstanbul’da yaptı.
2012 yılında Kipa, “Müşteri Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülünü aldı.
2015 yılında Kipa, Türkiye’nin “en şeffaf” on şirketi arasında yer aldı.

Tüm bu başarılara baktığımız zaman Kipa’nın oldukça gelişmiş bir firma olduğunu görmekteyiz. Alışveriş sektörünün ticaret içerisinde ne kadar önemli bir yere sahip olduğu da göz önünde bulundurulduğu zaman bu başarının önemi daha ön plana çıkmaktadır. Ayrıca Kipa marketleri çalışanlarını seçerken de büyük bir titizlik göstermektedir. Bilgili, diksiyonu düzgün ve iletişim gücü yüksek elemanlar her zaman Kipa’nın tercihi olmuştur.Kurulduğu ilk günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan Kipa’nın eleman seçiminde bu denli titiz davranmasının sebebi de yine müşteri memnuniyetidir. Kipa son zamanlarda gittikçe büyüyen ve gelişen bir firma haline gelmiştir. Kipa’nın tarihçesi, kuruluşu, faaliyetleri ve kariyer olanakları hakkında detaylı bilgi edinmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kipa İş Başvurusu

Kipa Marketlere iş başvurunuzu Migros insan kaynakları üzerinden yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Kipa Market iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kipa İletişim Bilgileri

Adres; Yeni Havaalanı Cad. No:40 Çiğli / İzmir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu