Uncategorized

Koska Gıda İş Başvurusu

Koska Gıda İş Başvurusu ilanı için aranan genel nitelikler ,iş tanımı ,şirket politikası ve iş başvurusu yazımızda.

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

110 yıldan fazla deneyimiyle Türkiye’deki Gıda sektöründe kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam eden şirketimiz, Kalite Güvence Departmanımızda görevlendirmek üzere aradığımız niteliklere sahip adaylar arıyoruz.

Adaylarda aradığımız özellikler; Gıda, Kimya veya Ziraat mühendisliği bölümünden mezun olmak, en az 5 yıl yöneticilik tecrübesi bulunmak, Kalite Güvence ve Ar-Ge alanında tecrübeli olmak, ISO 9001:22000, BRC ve diğer kalite sistemleri konusunda bilgi sahibi olmak, koordinasyon yeteneği güçlü olmak, hedeflerle yönetim anlayışını benimsemiş olmak, analitik düşünme yeteneğine sahip olmak, sonuç odaklı ve takip yönü kuvvetli olmak, iyi seviyede İngilizce bilmek ve askerlik hizmetini tamamlamış olmak (erkek adaylar için) şeklinde sıralanabilir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda ikamet eden adayları tercih ediyoruz. Görev tanımı olarak, Kalite Güvence Departmanımızda görevlendirilecek olan kişi, kalite güvence ve Ar-Ge alanlarında yöneticilik yapacak ve ISO 9001:22000, BRC ve diğer kalite sistemleri konusunda ekibine liderlik edecektir. Ayrıca, koordinasyon yeteneği ile birlikte takım çalışmasına önem vererek hedefler doğrultusunda çalışacaktır.

Bu pozisyonda çalışacak kişinin analitik düşünme yeteneğiyle birlikte sonuç odaklı olması ve takip yönünün kuvvetli olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, iyi seviyede İngilizce bilmek, uluslararası işbirliği ve ilişkiler açısından da önemlidir.

Sonuç olarak, Türkiye’deki Gıda sektöründe 110 yılı aşkın deneyimiyle, kaliteli ürün ve hizmet sunan şirketimizin Kalite Güvence Departmanında görev almak isteyen adayların yukarıdaki niteliklere sahip olmaları beklenmektedir.

Koska Hakkında

MERTER HELVA SAN. ve TİC. A.Ş. (KOSKA). 1900’lü yılların başında Denizli’de faaliyet gösteren Hacı Emin.  Bey’in helvacı dükkânına dayanan bir geçmişe sahiptir. Halil İbrahim Adil Dindar, oğullarıyla birlikte 1931 yılında İstanbul’a gelerek. Koska semtinde bir dükkân açmış ve zamanla helva ve tatlılarıyla ünlenmiştir. 1974 yılında Topkapı’da kurulan fabrikada üretimlerine devam eden firma. Lokum, reçel ve koz helva üretimine de başlamıştır. Mümtaz ve Nevzat Dindar kardeşler tarafından inşa ettirilen modern tesislere taşınan KOSKA, halen dördüncü kuşağın yönetimindedir.

KOSKA, tamamen doğal tatlandırıcılar kullanarak diyabetik helva. Badem ezmesi ve reçel üretimi gerçekleştirmeyi başarmıştır. Türk Diyabet Cemiyeti ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nin ortaklaşa onayladığı ve.  “Gıda Tarım ve Hayvancılık” Bakanlığı’nın izni ile üretimine geçilen bu ürünlerle.  KOSKA dünya ve Türk gıda sanayiinde önemli bir başarıya imza atmıştır. Bu nedenle kalite geleneğinden ödün vermeyen KOSKA, ISO 22000, ISO 9001. TSE, BRC ve FDA kalite sertifikalarına sahip olmanın yanı sıra ürünlerinde dinen yasak hiçbir hammadde. Kullanılmadığını tüketicilerin daha rahat anlayabilmeleri için. Ayrıca Kosher ve Helal sertifikalarına da sahiptir. Firma, hijyen koşullarının sağlanmasını en önemli unsurlardan biri olarak algılamaktadır.

KOSKA, Türkiye’nin en büyük helva üreticisi konumunda olup, iç satışlar yanında. 74 ülkeye ihracat yapmaktadır. Kaliteli üretimin kaliteli personelle sağlandığı gerçeğinden hareketle. Firma personel seçiminde gösterdiği dikkati ve titizliği eğitim sürecinde de göstermektedir. Yoğun bir eğitimden geçen tüm elemanları profesyonel bir usta olana kadar aynı titizlikle yetiştirilmektedir. KOSKA ürünleri tüm ulusal hipermarket, süpermarket ve yerel zincir marketlerde satılmakta ve Türk gıda piyasasında güvenilir ve saygın bir yere sahip olmuştur.

Koska Gıda İş Başvurusu İş Tanımı

Tüm Kalite ve Gıda Güvenliği süreçlerini yönetecek, kurallarını uygulayacak ve devam ettirilmesini sağlayacak. Ayrıca hammadde ve Ambalaj Girdi Kontrol süreçlerini yönetecek. Proses Kontrol ve kimyasal analiz süreçlerini denetleyecek. Ve yönetecek, Laboratuvar çalışmalarını denetleyecek, sonuçlarını analiz edecek ve raporlayacak, Ürün etiket basım süreçlerini denetleyecek. Bu nedenle organik ürün ve sertifikasyon süreçlerinin yürütülmesini sağlayacak, İç tetkikleri planlayacak ve plan çerçevesinde yöneterek sonuçlarını. Ayrıca raporlayacak ve aksiyonlar alacak, İş ortakları tarafından gerçekleştirilecek denetimler için hazırlık takvimi oluşturacak. Ve gerekli hazırlıkları takip edecek, Kalite planlarını hazırlayacak. Sürdürecek ve geliştirilmesini sağlayacak Kalite Güvence Müdürü arayışımız mevcuttur.”

Koska Gıda İş Başvurusu  Genel Nitelikler

  • Takım çalışması ve işbirliğine uyumlu
  •  Erkek ve Kadın  personel Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış yada. Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak)
  • Gelişim ve Yeniliklere açık. Ayrıca, takım çalışması yapabilen.
  • İletişim yönü güçlü
  • İnsani ilişkilerde ve ilişki yönetiminde başarılı
  • Esnek çalışmaya uygun
  • Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun)

Koska Gıda İş Başvurusu İş İlanı Başvuru

Müşteri Hizmetleri Operasyonları Yetkilisi iş ilanına buradan başvuru yapabilirsiniz.

Diğer güncel iş ilanları için burayı ziyaret edebilirisiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu