Mağaza İş İlanları

Mado İş Başvurusu

Mado iş başvurusunu Mado kariyer sayfası üzerinden hızlı bir şekilde yapılabilir. Mado iş başvurusu formuna özgeçmiş bilgilerinizi doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mado Hakkında Bilgi

Mado ülkemizde çok sayıda satış noktası bulunan ve sadece ülke sınırları içinde kalmayarak dünyanın çok farklı ülkelerinde de adını duyurmayı başarmış yerli bir dondurma ve pasta satışı yapan markadır. Mado’ya bu ismi veren elbette Maraş dondurması olmaktadır.

Maraş ve Dondurma kelimelerinin ilk iki harflerinin birleşmesi ile markanın ismi oluşmuştur. Markanın kuruluşu da Maraş’a dayanmaktadır. İlk olarak 1850 senesinde Yaşar Kanbur tarafından kurulan Dondurma Dükkani uzun yıllar butik şekilde hizmet vermiş ve Maraş halkının beğenisini kazanmıştır. Ancak zincirleşmesi ise 1991 senesinden itibaren gerçekleşmiştir.

Mado sadece dondurmacı olmanın yanı sıra ayrıca restoran ve kafe kategorisinde de yer almaktadır. Ülkemizde 300’ün üzerinde restoran ve kafesi mevcuttur. Mado ülke dışında da sayısız yerde şubelere sahiptir. Hollanda, Avustralya, Malezya, Irak, Rusya ve Berlin gibi şehirlerin de içinde bulunduğu çok sayıda dünya şehrinde Mado şubeleri hizmet vermektedir. Mado dondurması kalitesi ile Maraş Dondurmasını hem ülkemizin farklı şehirlerine hem de dünyaya tanıtmaya devam etmektedir. Bu sayede özellikle dondurma kategorisinde büyük ve global bir marka olmayı başarmıştır.

Mado birçok kişi tarafından dondurmacı olarak algılansa da aslında çok daha kapsamlı bir hizmet alanına sahiptir. Mado şubelerinde kahvaltı, pasta ürünleri gibi farklı hizmetler de gerçekleştirilir. Bu sayede kafe ve pastane, restoran formatında da çalışmalarını sürdürür.

Sahip olduğu kalite ve hizmet anlayışını hizmet vermekte olduğu her alanda sürdürdüğü için sahip olduğu ismi korumakta ve bu yönü ile de müşterileri kendine çekmeyi başarmaktadır. Mado çok sayıda kişiye de istihdam sağlamaktadır. Mado personelleri de markanın başarısını pekiştiren faktörlerden biri olmaktadır.

Mado İş Başvurusu

Mado iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada yer alan online iş başvuru formuna cv bilgilerinizi doldurarak online bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Mado İş İlanları

Mado iş ilanları için buraya tıklayınız. Mado Linkedin sayfasında yayınlanan açık iş ilanlarını listeleyerek dilediğiniz bir iş pozisyonuna online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mado İletişim Bilgileri

Mado Adres Bilgisi: Gaziantep Karayolu Üzeri 5.km Erkenez Mevkii Kahramanmaraş
Mado Telefon Numarası: +90 344 236 06 11-12
Mado Web Sitesi: https://mado.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu