Gıda Sektörü İş İlanları

Makbul İş Başvurusu

Makbul Kuruyemiş iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Makbul insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formuna özgeçmiş bilgilerinizi doldurarak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Makbul Hakkında Bilgi

Makbul Gıda, gıda sektöründe uzun yıllar boyunca faaliyet göstermiş olan Memiş Ailesi tarafından 2012 senesinde hayata geçmiştir. Makbul markası perakende mağazası olarak ortaya çıkmıştır. Atılan bu adım ile perakende satış sektörüne yeni bir bakış açısı getirmiş olan Makbul markası özellikle geleneksel bir perakendecilik anlayışını insanlara daha modern şekilde sunma amacı ile kurulmuştur.

Özellikle kuru gıda alanında faaliyet gösteren marka bu alanda indirim mağazacılığı şeklinde faaliyet sürdürmektedir. Bu alanda sunduğu hizmet anlayışı ve prensipleri ile birlikte öncü bir konuma sahip olmuştur. Özellikle sahip olduğu mağaza tasarımları ile de dikkatleri çekmiş olan marka bu sayede müşteriler için değişik ve cazip bir alışveriş alternatifi olmuştur.

Makbul markası başta bakliyat ve kuruyemiş, baharat, şekerleme ve kuru meyve gibi kategorilerde çalışmaktadır. Gerçekleştirdiği faaliyetler ile birlikte sektörde ciddi bir pazar payına sahip olan Makbul markası bu alanda en yüksek değerlere sahip olarak lider bir firma olmuştur. Kendi belirlemiş olduğu Dilediğin Kadar Al sloganı ile faaliyet gösteren Makbul modern satış şekillerini de ciddi anlamda kullanmaktadır.

Makbul Gıda internet sitesi üzerinden online satış şeklinde de çalışmaktadır. Sahip olduğu online satış sistemi müşterilere özgürlük kısıtlaması olmadan daha rahat bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Özellikle bu tip sitelerde yer alan miktar ve tutar açısından bir kota uygulaması Makbul internet satışlarında bulunmamaktadır.
Müşteriler istedikleri kadar ürünü dilediğince satın alabilirler. Ayrıca teslimat noktasında da sağlam olan Makbul hızlı olması ile de tercih edilmektedir. Makbul internet sitesi üzerinde kişiselleştirilmiş bir sipariş sistemine sahiptir. Bu gibi özellikleri ile yenilikçi ve modern bir sisteme sahip olan marka öncü ve örnek bir çalışma stiline sahiptir.

Makbul İş Başvurusu

Makbul iş başvurusu için buraya tıklayınız. Makbul insan kaynaklarında sayfasındaki formu doldurarak hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Makbul İş İlanları

Makbul iş ilanları için buraya tıklayınız. Makbul açık iş pozisyonlarını Linkedin’de listeleyebilir ve dilediğiniz iş pozisyonuna iş başvurusu yapabilirsiniz.

Makbul İletişim Bilgileri

Makbul Adres Bilgisi: Osman Gazi Mah. 3125 Sok. No. 14-16/1 Esenyurt İstanbul
Makbul Telefon Numarası: (0212) 659-08-69
Makbul Web Sitesi: https://www.makbul.com/

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. İş ihtiyacı olduğunda cv havuzunda yer alan özgeçmiş bilgileri incelenir ve uygun aday iş görüşmesi için mülakata davet edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu