Hastane İş İlanları

Malatya Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Malatya Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Malatya Şehir Hastanesi İşkur iş ilanlarını görebilir ve personel alımı hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Malatya Şehir Hastanesi Hakkında Bilgi

Malatya Şehir Hastanesi 1939 senesinden bu yana sağlık alanında hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Şimdilerde Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Malatya Şehir Hastanesi oldukça büyük kapasitede ve kapsamlı şekilde sağlık hizmeti vermektedir. Küçük çaplı bir şekilde başladığı sağlık hizmetlerinde şimdi toplam 6 ayrı hizmet binası ile devam etmektedir. Bu sayede Malatya halkı başta olmak üzere çevre il ve ilçelerden de çok fazla hasta tarafından tedavi için tercih edilen bir hastane olmaktadır.

Malatya Şehir Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi, Fırat Semt Polikliniği, Göztepe ve Yeşilyurt Toplum Sağlığı Merkezleri ile birlikte Malatya halkına ayrı noktalardan hizmet vermektedir. Malatya Şehir Hastanesi çalışma prensiplerine bağlı bir çalışma sürdürmektedir. Odağında hasta memnuniyeti olan hastane aynı zamanda çalışanlarını da önemsemekte ve onların çalışma koşullarını da iyileştirmeye devam etmektedir. Malatya Şehir Hastanesinde özellikle eğitim ve araştırma alanında çalışmalar sürmektedir. Özellikle bu eğitim ve araştırma faaliyetleri ile klinik alandaki birikim ve tecrübelerin harmanlanması hastaların tedavi süreçlerinde büyük kazanımları da beraberinde getirmektedir.

Malatya Şehir Hastanesi modern bir hastane ve aynı zamanda modern tıbbi teknolojileri de içinde barındıran bir kuruluştur. Hastanenin fiziksel koşulları da iyileştirilmektedir. Bu sayede sadece hastaların değil çalışanların ve aynı zamanda hasta yakınlarının da tedavi süreçlerini en konforlu ve en iyi şekilde geçirmeleri hedeflenmektedir. Kuruluş bünyesinde bulunan doktor ve tüm sağlık personeli ekipleri uzman kadrolar oluşturmaktadır. Özellikle halkın ve hastaların psikolojisi göz önünde bulundurularak oldukça hoşgörülü ve adaletli bir yaklaşım sürdürülmektedir. Bu sayede sadece müdahale ve tedavi noktasında değil yaklaşım olarak da hastaların beğeni kazanması sağlanmıştır.

Malatya Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Malatya Şehir Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan İşkur sisteminde “Malatya Şehir Hastanesi” yazarak güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Güncel ilan yoksa ara ara deneyebilirsiniz.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Malatya Şehir Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Malatya Şehir Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

İşkur kurum dışı iş ilanları için buraya tıklayınız.

Malatya Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Malatya Şehir Hastanesi Adres : Özalper Mah. Turgut Özal Bulvarı Numara:4 Malatya
Malatya Şehir Hastanesi Telefon Numarası:  444 56 34
Malatya Şehir Hastanesi Web Sitesi: https://malatyaeah.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu