Tekstil İş İlanları

Malatya Taha Tekstil İş Başvurusu

Malatya Taha Tekstil iş başvurusu yaparak kariyerinizi tekstil sektöründe sürdürebilirsiniz. Malatya Taha Tekstil iş ilanları ve online iş başvuru formu için adımları takip ediniz.

Malatya Taha Tekstil Hakkında Bilgi

Malatya gelişmişlik düzeyi ile birlikte ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden birisi olmaktadır. Özellikle sanayi ve ticaret alanında sahip oldukları, yatırımları ile birlikte de önde gelen şehirlerden biri olmaya devam etmektedir. Malatya birçok alanda olduğu gibi tekstil sektöründe de önde gelen yatırımlara ve işlere ev sahipliği yapmaktadır. Tekstil sektörü aktif ve sürekli yenilenen bir sektör olması sebebi ile yenilikleri sever ve bulunduğu bölgede de kalkınmanın araçlarından biri olmaktadır. Malatya Taha Tekstil de işte bu anlamda Malatya için bir şans olarak karşımıza çıkıyor.

Malatya Taha Tekstil, bu alanda çalışanları ile kapasite açısından oldukça büyüktür. Çok sayıda kişi Malatya Taha Tekstil bünyesinde çalışmakta ve istihdam edilmektedir. İnsan gücünün de önemli bir payının olduğu tekstil alanındaki üretimler sayesinde Malatya’da pek çok kişi tekstil sektöründe istihdam olanağı bulmaktadır. Bu sayede şehirde işsizlik oranı da düşüş gösterir.

Malatya Taha Tekstil sadece ülke sınırları ile kısıtlı kalmaz. Türkiye’de pek çok şehre ve markaya yönelik olarak üretimler gerçekleştiren Malatya Taha Tekstil ayrıca ülke dışına da çıkmayı başarır. Pek çok farklı ülkeye ihracat yapan Malatya Taha Tekstil, yaptığı bu büyük işler ile birlikte sadece Malatya’nın değil ülkenin kalkınmasında da katkı sahibi olmaktadır. Tekstil sektöründe modern üretim tesisleri ve teknolojiler de önemli birer nokta olarak çıkıyor karşımıza. Malatya Taha Tekstil sahip olduğu teknolojik imkanları ve modern tesisleri ile üretim kapasitesini ve aynı zamanda ürün kalitesini de her geçen gün daha yukarıya çıkarmaya devam etmektedir.

Malatya Taha Tekstil İş Başvurusu

Malatya Taha Tekstil iş başvurusu için buraya tıklayınız. Taha Grup insan kaynakları sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını listeleyerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Malatya Taha Tekstil İş İlanları

Malatya Taha Tekstil iş ilanları için buraya tıklayınız. Malatya Taha Tekstil Linkedin sayfasında güncel iş ilanlarını görebilir ve online başvuru yapabilirsiniz.

Malatya Taha Tekstil İletişim Bilgileri

Malatya Taha Tekstil Adres Bilgisi: 1. Organize San. Bölgesi, Ankara Yolu Cad. No:1, 44110 Yeşilyurt Malatya
Malatya Taha Tekstil Telefon Numarası: +90 422 237 55 20
Malatya Taha Tekstil Web Sitesi: http://www.tahatekstil.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu