Hastane İş İlanları

Malatya Toki Diş Hastanesi İş Başvurusu

Malatya Toki Diş Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Malatya Toki Diş Hastanesinde çalışmak için ve hastanenin yaptığı personel alımlarını takip etmek için bizi takip edebilirsiniz.

Malatya Toki Diş Hastanesi Hakkında Bilgi

Malatya Diş Hastanesi 2008 senesinden bu yana bağımsız olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 2009 senesinde Toki tarafından yeni bir bina inşa edilmiş ve bu binada aktif hizmet verilmeye başlanmıştır. 2018 senesinde ise yeni bir hizmet binasına taşınarak faaliyetlerine burada devam etmektedir. Genel hizmet binasının dışında Malatya Toki konutları bölgesinde de yoğun talep ile birlikte eski hizmet binası olan Toki binasında 3 ünite kapasitesi ile Toki Semt Kliniği açılmıştır. Bu sayede Malatya halkı için daha geniş bir yelpazede ve daha ulaşılabilir bir hizmet verilmektedir.

Malatya Toki Diş Hastanesi kurulduğu günden bu yana diş sağlığında ve tedavilerinde Malatya halkı için nitelikli bir hizmet vermekte ve bu sayede halkın beğenisini almaktadır. Özellikle çeşitli farklı binalara taşınma süreçleri ile birlikte fiziksel koşulları da devamlı olarak bir iyileşme sürecinden geçmiştir. Malatya Toki Diş Hastanesi bünyesinde alanında her biri uzman olan diş hekimleri yer almaktadır. Geniş bir ekip ile çalışan hastane bünyesinde çeşitli ve daha detaycı şekilde tedaviler gerçekleştirilmektedir.

Malatya Toki Diş Hastanesi bünyesinde yer alan diş poliklinikleri yığılmaları önleyecek kadar aktif bir hizmet vermektedir. Özellikle genel diş polikliniklerinde hizmet veren çok sayıda diş hekimi yer almaktadır. Bunun dışında diş uzmanlık alanlarında da farklı ve başarılı hekimler bünyesinde yer almaktadır. Malatya Toki Diş Hastanesi hem fiziksel koşulları ve bünyesinde yer alan tıbbi teknolojileri ile hem de hekim ve sağlık personelinin bilgi, tecrübe ve yaklaşımı ile birlikte Malatya halkı tarafından beğeni almaktadır. Bu hizmeti devlet güvencesi ile ücretsiz şekilde alabilen vatandaşlar tedavi süreçleri ile ilgili bilgileri de e – nabız üzerinden takip edebilmektedir.

Malatya Toki Diş Hastanesi İş Başvurusu

Malatya Toki Diş Hastanesi iş başvurusu ve güncel ilanları için buraya tıklayınız. İşkur sitesini takip ederek Malatya Toki Diş Hastanesi ilanlarını görebilirsiniz. Eğer ilan yoksa iş alımı kapalı demektir.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Malatya Toki Diş Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Malatya Toki Diş Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

İşkur kamu dışı ilanları takip etmek için buraya tıklayınız.

Malatya Toki Diş Hastanesi İletişim Bilgileri

Malatya Toki Diş Hastanesi Adres Bilgisi: İnönü Mahallesi Yeni Hastane Caddesi No:35 Yeşilyurt Malatya
Malatya Toki Diş Hastanesi Telefon Numarası: 422 221 01 34 -35
Malatya Toki Diş Hastanesi Web Sitesi: https://malatyaadsh.saglik.gov.tr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu