Hastane İş İlanları

Maltepe Tıp Merkezi İş Başvurusu

Maltepe Tıp Merkezi iş başvurusu nasıl yapılır? Maltepe Tıp Merkezi insan kaynakları sayfası üzerinden ve iletişim bilgilerinden nasıl iş başvurusu yapmanız gerektiği hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Maltepe Tıp Merkezi Hakkında Bilgi

Maltepe Tıp Merkezi İstanbul Maltepe’de yaşayan halkın özel sağlık hizmetleri alanındaki ihtiyaçlarını nitelikli şekilde gidermek amacı ile hayata geçmiş bir sağlık kuruluşu projesidir. Önce insan ve önce sağlık prensibi ile birlikte hayata geçmiş bir kuruluş olan Maltepe Tıp Merkezi bölgede yaşayan halkın sağlık alanında tercihleri arasında yer almaktadır. Özellikle hastalara ve hasta yakınlarına yaklaşımı ve müdahalelerde gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları ile kurulduğu günden bu yana halkın ilgi ve talebini kazanmıştır. Tıbbi bir kurum olarak yenilikçi olması kaçınılmaz bir faktör olmaktadır. Özellikle teknolojik ve tıbbi yenilikleri yakından takip eden Maltepe Tıp Merkezi bu sayede hastalarına daha iyi bir hizmet verebilmektedir.

Maltepe Tıp Merkezinde alanında her biri uzman personeller yer almaktadır. 41 adet uzman doktorun bulunduğu merkezde bu doktorların çalışmakta olduğu 24 adet temel tıbbi bölüm yer almaktadır. Temel tıbbi birimlerin yanında diş bölümünde de aktif bir çalışma sürdüren Maltepe Tıp Merkezi bünyesinde toplamda 17 adet de diş hekimi yer almaktadır. Bu alanlarda gösterdiği faaliyetler için modern şekilde tasarlanmış ve hastaların rahat şekilde hizmet alabileceği 3 bin metrekare alan üzerinde hizmet verilmektedir.

Maltepe Tıp Merkezi bünyesinde tüm odalar ve poliklinikler yüksek tıbbi teknoloji imkanları ile donatılmıştır. Fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünde gerekli tüm cihaz ve gereksinimler yer almaktadır. Tomografi cihazı sayesinde teşhis için hızlı bir hizmet sunulmaktadır. Normal bölümlerin yanı sıra acil servis bölümünde de 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmet sunulmaktadır. Bu bölümde devamlı olarak uzman doktor yer almaktadır. Bu sayede acil müdahalelerde oldukça başarılı olan Maltepe Tıp Merkezi bölgede tercih edilen ve saygın bir sağlık kuruluşu olma özelliği taşımaktadır.

Maltepe Tıp Merkezi İş Başvurusu

Maltepe Tıp Merkezi için buraya tıklayınız. Maltepe Tıp Merkezi iletişim bilgileri üzerinden insan kaynakları departmanı ile görüşerek nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Maltepe Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Maltepe Tıp Merkezi Adres Bilgisi: Feyzullah Mh. Bağdat Cd. No: 346/D Maltepe / İstanbul Maltepe Merkez Cumhuriyet Camii Altı
Maltepe Tıp Merkezi Telefon Numarası:  0216 459 47 70
Maltepe Tıp Merkezi Web Sitesi: https://www.maltepetipmerkezi.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu