Enerji Sektörü İş İlanları

Medaş İş Başvurusu

Medaş iş başvurusu ve güncel iş ilanları. Konya’da faaliyet gösteren elektrik dağıtım şirketi olan Medaş, bünyesine ihtiyaç dahilinde personel alımı yapmaktadır.

Medaş Hakkında Bilgi

Meram Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Konya’da faaliyet göstermekte olan bir elektrik dağıtım şirketidir. Medaş bünyesinde alanında tamamen uzman bir çalışma kadrosu bulunmaktadır. Çalışmalarını yapmakta olduğu alanda oldukça köklü değişiklikler yapmış ve bu şekilde çağı yakalamış bir şirket olmaktadır. Faaliyet alanında yer alan tüm müşterilere hizmet götürmeyi hedeflemiştir. Bunu başarı ile sağlamanın yanında ayrıca tüm teknolojileri de sonuna kadar kullanmaktadır.

Medaş özellikle mobil teknolojiler konusunda etkin bir kullanım sağlamaktadır. Arıza olan bölgeleri en çabuk şekilde tespit edebilmek ve sorunlu bölgeye kısa sürede ulaşım sağlayarak arızayı gidermek çok önemlidir. Coğrafi Bilgi Sistemi sayesinde bu tespiti ve ulaşımı kısa sürede sağlayabilmektedir. Ayrıca SCADA sistemi ise söz konusu olan arıza durumlarının uzaktan takip edilebilmesi ve arızaya yönelik olarak idarenin sağlanabilmesi mümkün olmaktadır.

Medaş dijital teknolojileri de kullanmaktadır. Uzaktan sayaç okuma işlemi aktif bir şekilde çalışmaktadır. Bu şekilde okunan sayaçlar için online fatura bilgileri müşteriye yansıtılmaktadır. Bunun için şebeke yönetim sisteminin alt yapısı oluşturulmuştur. Aktif bir şekilde çalışmakta olan bu sistem aracılığı ile Meram Elektrik Dağıtım A. Ş. müşterileri tüm isteklerini ve şikayetlerini çok kolay şekilde iletebilmektedir. Oturduğu yerden online sistemler aracılığı ile Medaş yetkililerine ulaşmak ve istek ya da şikayetlerini bildirmek oldukça kolay olmaktadır.

Medaş sahip olduğu çalışma prensipleri ve mevcut hedefleri ile birlikte başarıyı yakalamaktadır. İş sağlığına ciddi  manada önem verilmektedir. Medaş bünyesinde yer alan her bir çalışan için mesleki gelişim ve ayrıca kişisel gelişim alanında destek verilmekte ve böylece müşterilerin de daha nitelikli bir hizmet alması sağlanmaktadır. Medaş bunların yanında sosyal sorumluluğa da büyük önem vermektedir. Özellikle sanat alanında ciddi projelere imza atmaktadır.

Medaş İş Başvurusu

Medaş iş başvurusu için buraya tıklayınız. Medaş kariyer sayfası üzerinden güncel olarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Medaş insan kaynaklarına cv bilgilerinizi göndererek internet üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Medaş İş İlanları

Medaş iş ilanları için buraya tıklayınız. Bu sayfa üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. Yine bu sayfa üzerinden staj başvurusuda yapabilirsiniz.

Medaş İletişim Bilgileri

Medaş Adres Bilgisi: Sancak Mahallesi Yeni İstanbul Caddesi No: 92 Selçuklu / Konya
Medaş Telefon Numarası: 0 332 255 00 82
Medaş Web Sitesi: https://www.meramedas.com.tr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu