Hastane İş İlanları

Meddem Hastanesi İş Başvurusu

Meddem Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Meddem Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanları için sitemizdeki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Meddem Hastanesi Hakkında Bilgi

Meddem Hastanesi sağlık alanında nitelikli hizmet ihtiyacına yönelik olarak ilk olarak 1997 senesinde kurulmuştur. Isparta’da yer alan Meddem Hastanesi ilk açıldığında sadece 3 pratisyen hekim ve 1 diş hekimi ile faaliyetlerine başlamış ve bu küçük kadro ile birlikte kısa sürede Isparta halkının beğenisini kazanmıştır. Kısa süre sonra bir mahalle polikliniği olmaktan çıkarak büyüme sürecine girmiş ve şehrin en büyük özel hastanelerinden biri haline gelmiştir. Şimdi Meddem Hastanesi bünyesinde çok daha büyük ve etkin bir kadro yer almaktadır. 7 doçent doktor, 25 adet uzman hekim ve 7 adet pratisyen hekim ile birlikte artık çok daha kapsamlı bir hizmet verilmektedir.

Meddem Hastanesi fiziki olanakları açısından da güzel bir hizmet için gerekli imkanları içerisinde barındırmaktadır. Cerrahi yoğun bakım, dahili yoğun bakım, KVC ve koroner yoğun bakım, yeni doğan yoğun bakım üniteleri, yataklı servis üniteleri ve aynı zamanda ameliyathaneleri ile birlikte oldukça donanımlı ve olanakları itibari ile modern bir hastane olma özelliği taşımaktadır. Meddem Hastanesi sağlık alanındaki yeni teknolojileri ve güncel uygulamaları takip ederek bunları verdiği hizmete adapte etmeyi sürdürür. Kaliteyi bir standart alan Meddem Hastanesi bulunduğu nokta ile yetinmeyerek gelişme ve büyüme sürdürmeyi devamlı kılmaktadır.

Meddem Hastanesi şehir halkının dışında farklı illerden de hastalarını ağırlamakta ve tedavi etmektedir. Özellikle kalp merkezinde yürüttüğü çalışmalar, onkoloji merkezinde kanser hastalarına yönelik olarak gerçekleştirilen başarılı teşhis ve tedaviler, obezite cerrahisi alanında gerçekleştirilen uygulamalar hastaların Meddem Hastanesine güven duymasını sağlamış ve birçok hastayı da tedavi olmak için Meddem Hastanesine getirmiştir. Meddem Hastanesi diş hekimlerini de bünyesinde barındırarak diş tedavileri açısından da tercih edilir bir merkez konumuna gelmiştir.

Meddem Hastanesi İş Başvurusu

Meddem Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Meddem Hastanesi kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi hastane insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Meddem Hastanesi İletişim Bilgileri

Meddem Hastanesi Adres Bilgisi: Çünür Mahallesi 102 Cad. No: 179 ISPARTA
Meddem Hastanesi Telefon Numarası: 444 59 17
Meddem Hastanesi Web Sitesi: https://meddem.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu