Denizcilik İş İlanları

Medlog Gemicilik İş Başvurusu

Medlog Gemicilik iş başvurusu nasıl yapılır? Medlog Gemicilik kariyer sayfası üzerinden cv ve özgeçmiş bilgilerinizi hızlı bir şekilde göndererek iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

Medlog Gemicilik Hakkında Bilgi

Medlog Gemicilik ve Ticaret Anonim Şirketi ilk olarak MSC Türkiye’nin acentelik hizmetlerini yürütmek adına kurulmuştur. Gemi işletmeciliği ile birlikte acentelik hizmetlerine yeni bir kazanım sağlamaktadır. Feeder servisini kendine ait olan gemiler ile birlikte yapmaya başlayarak piyasadaki rekabete daha güçlü bir şekilde katılım sağlamıştır. 2015 yılında kurulduğundan bu yana lojistik ağını da başarılı bir şekilde genişletmektedir. Marmara Denizinde üzerinde Türk Bayrağı bulunan gemiler ile birlikte kabotaj taşıma yerlerini çeşitlendirmiş ve bu sayede karayolu taşımacılığına alternatif oluşturmuştur.

Medlog Gemicilik üreticileri çeşitli limanlara denizyolunu kullanarak ulaştırmayı hedeflemektedir. Bunun için filo yatırımlarına yönelik faaliyetlerini de sürdürür. Medlog Gemicilik farklı filoları bünyesinde barındırmaktadır. Med Tekirdağ, Med Denizli, Med Çorlu, Med Çerkezköy ve Med Samsun Medlog Gemicilik bünyesinde yer alan filolardır.

Medlog Gemicilik aynı zamanda sosyal alanlarda da aktif olarak yer almaktadır. Düzenlenmiş olan 4. Ulusal Deniz Sempozyumuna katılan Medlog Altın Çıpa Denizcilik Başarı Ödülleri Törenine de katılım sağlamıştır. 12. Si düzenlenmiş olan Altın Çıpa töreninde denizcilik alanında faaliyet gösteren ve ödüle layık görülen isimlerden biri de Medlog olmuştur.

Medlog Gemicilik insan gücüne de büyük önem vermektedir. Özellikle bünyesinde barındırmakta olduğu çalışanlarını seçerken büyük bir titizlik ile davranmaktadır. Bilgi birikimi, eğitim ve tecrübeye büyük bir önem veren Medlog Gemicilik çalışanlarını da bu kriterleri sağlayan bireyler arasından tercih etmektedir. Bunun yanında genç yeteneklere de fırsat vermeyi ihmal etmeyen Medlog Gemicilik bu alanda bünyesine katmış olduğu genç çalışanlarının kendini geliştirebilmeleri için fırsatlar oluşturmaktadır. Çalışanlarında ekip ruhuna çok önem veren Medlog Gemicilik bunu aşılamayı başarmış ve ekiplerinin uyum içerisinde çalışmasını da sağlamış bulunmaktadır.

Medlog Gemicilik İş Başvurusu

Medlog Gemicilik iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan cv formuna özgeçmiş bilgilerinizi girerek iş başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Medlog Gemicilik İş İlanları

Medlog Gemicilik iş ilanları için buraya tıklayınız. Açık iş pozisyonlarından birini seçerek online başvuru formunu doldurun ve başvurunuzu firma insan kaynaklarına gönderin.

Medlog Gemicilik İletişim Bilgileri

Medlog Gemicilik Adres Bilgisi: Barbaros Mah. Nuh Kuyusu Cad. No: 80-82 34662 Üsküdar / İstanbul
Medlog Gemicilik Telefon Numarası: +90 216 554 79 00
Medlog Gemicilik Web Sitesi: http://www.medloggemicilik.com/

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Yağcı tanger belgesi aldım yeni şuan hizmet vermekteyim ama buradaki şartlarım iyi olmadığı için sizi tercih etim sizde uygun görürseniz çalişmak isterim sizinle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu