Kamu İş İlanları

Merbel İş Başvurusu

Merbel iş başvurusu için Merbel insan kaynaklarında bulunan online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Merbel personel alımı ve daha fazlası için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Merbel Hakkında Bilgi

İzmir Konak Belediyesi Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 1993 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Beş ortaklı olarak kurulan Merbel’in en büyük ortağı İzmir Konak Belediyesidir.

Merbel’in kuruluş amacı Konak Belediyesi sınırları içerisinde çöp toplanması ve nakledilmesi işleri, park ve bahçe düzenlemeleri ile ilgili işlemler, fen işleri, temizlik işleri ve Konak Belediyesi büro hizmetlerini sürdürmektir. İlk olarak bu alanlardaki faaliyetlerini beş ortaklı olarak sürdürse de ilerleyen yıllar içerisinde ortaklı yapı son bulmuş ve tüm hisseler Konak Belediyesine devredilmiştir.

1993 senesinden bu yana çeşitli alanlarda Konak Belediyesinde çalışmalar sürdürülmüştür. 2017 senesi itibari ile 49 tane çöp toplama aracı faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca nakil hizmetleri ve gerekli büro işleri de yürütülmektedir. Merbel ilk görevi çöp toplama ve nakil işlemlerinin dışında satın alma işleri, insan kaynakları, muhasebesi, araç tamiri ve bakımı işleri sürdürülmektedir.

Merbel bünyesinde çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde de yer almaktadır. Konak Belediyesinde gerçekleştirilmekte olan ve sosyal belediyecilik anlayışına güzel örnek teşkil edebilecek Fazla Gıda Projesi’ne katılım sağlanmıştır.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında İzmir’de yer alan ihtiyaç sahibi insanlara yardım ulaştırılması sağlanmaktadır. Destek vermek isteyen yardımseverler de bu projeler kapsamında destek vererek katılmaktadır.

Merbel bünyesinde devam etmekte olan faaliyetlere dahil olmak isteyenler internet adresi üzerinden iş başvurusunda bulunma imkanına sahiptir. Ayrıca bordro sorgulama işlemleri de Merbel internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Merbel İş Başvurusu

Merbel iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılacak olan sayfada online iş başvuru formu bulunmaktadır. Bu form üzerinden hızlı bir şekilde iş başvurusu yapabilirsiniz.

Merbel İletişim Bilgileri

Merbel Adres Bilgisi: Mimar Sinan Caddesi No:06 Kat:06 D:11 Alsancak, İZMİR
Merbel Telefon Numarası: 0232 422 10 40
Merbel Web Sitesi: https://www.mer-bel.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu