Denizcilik İş İlanları

Mercan Denizcilik İş Başvurusu

Mercan Denizcilik iş başvurusunu insan kaynakları sayfasında bulunan online iş başvuru formunu doldurarak hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Mercan Denizcilik iş ilanları ve kariyer olanakları için detayları inceleyebilirsiniz.

Mercan Denizcilik Hakkında Bilgi

Mercan Denizcilik, denizcilik ve gemi alanında eğitim veren bir merkezdir. Kurum olarak verilen eğitimler sayesinde bu güne kadar çok sayıda kişiyi sektöre kazandırmış ve her geçen gün yeni kişileri de bu sektöre eklemeye devam etmektedir. Mercan Denizcilik vermekte olduğu eğitimlerde her türlü ulusal ve uluslararası mevzuata uygun şekilde faaliyet göstermektedir. Verilmekte olan eğitimlerde tamamen modern teknikler kullanılmaktadır. Güncel bilgilere göre gerçekleştirilen eğitimler ayrıca yeterli ekipmanlar ile sunulmaktadır.

Denizcilik ile ilgili olan farklı alanlarda eğitimler bulunmaktadır. Mercan Denizcilik tüm bu eğitim alanlarını aynı noktada vermektedir. STCW – 78/95, ISPS kursları, Telsiz kurslar, Yetiştirme kursları ve Amatör denizcilik kursları dahil olmak üzere bu eğitimler sürdürülmektedir. Tüm bu eğitimler tamamen profesyonel bir kadro tarafından aktarılmaktadır. Bütün eğitimlerin profesyonel şekilde tek bir çatı altından verilmekte olması Mercan Denizcilik’i bir adım öne taşımaktadır.

Mercan Denizcilik göstermekte olduğu faaliyetlerde geleceğin denizcilerini yetiştirmeyi hedeflemektedir. Bunu yaparken en iyi eğitimi vermeyi ve en nitelikli hizmeti sunmayı da hedeflemektedir. Bu bağlamda gelişimleri sağlayacak olan türlü iş tekliflerine de açıktır. Çalışanların ve öğrencilerin nitelikli şekilde çalışmalarını sürdürebilmeleri için tüm gereksinimler giderilmektedir.

Mercan Denizcilik bünyesinde gerçekleştirilmekte olan eğitimlerde Medem Milli Eğitim Bakanlığı Denizcilik Müsteşarlığı ve Uluslararası Denizcilik Örgütünün tercih etmekte olduğu müfredata göre işlenmektedir. Yapılan eğitimlerde gerekli durumlarda laboratuvar ortamında işleyiş sürdürülmektedir. Bu uygulamayı yapan eğitmenler kendi alanında çok deneyimli ve donanımlı olan uzak yol kaptanları arasından seçilmektedir.

Mercan Denizcilik Dünya Deniz Ticaretindeki tüm yenilikleri ülkemizin deniz ticareti filosuna uyarlayarak devam etmektedir. Mercan Denizcilik verdiği eğitimleri online olarak da sürdürmektedir. İnternet sitesi üzerinden verilen eğitim ve bilgilendirmeler aktif olarak güncellenmektedir.

Mercan Denizcilik İş Başvurusu

Mercan Denizcilik iş başvurusu için buraya tıklayınız. Mercan Denizcilik kariyer sayfasında online iş başvuru formu bulunmaktadır. Bu form üzerinden özgeçmiş bilgilerinizi Mercan Denizcilik insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Mercan Denizcilik İş İlanları

Mercan Denizcilik iş ilanları için buraya tıklayınız. Mercan Denizcilik Linkedin ağı üzerinden diğer personelleri görebilir, açık iş pozisyonalarını takip edebilirsiniz.

Mercan Denizcilik İletişim Bilgileri

Mercan Denizcilik Adres Bilgisi: 15 Temmuz Mah. 1507 Sok. No:12/11 Bağcılar, 34212 İstanbul
Mercan Denizcilik Telefon Numarası: 0 (212) 489 05 10
Mercan Denizcilik Web Sitesi: http://www.mercanas.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu