Hastane İş İlanları

Merkez Hastanesi İş Başvurusu

Merkez Hastanesi iş başvurusu ve hemşire, doktor, personel alımları hakkında bilgiler. Gebze ve Mutlukent Merkez Hastanesi iş ilanları ve kariyer olanakları.

Merkez Hastanesi Hakkında Bilgi

2003 senesinde Gebze – Kocaeli’de kurulmuş olan Merkez Hastanesi sağlık alanındaki hizmetlerin halkın her kesiminden hastalar için ulaşılabilir olmasını hedeflemektedir. Hastanenin kuruluş hedefleri arasında özellikle ulusal sağlık politikalarına uyumlu bir sağlık hizmeti verilmesi de amaçlanmıştır. Sağlık hizmetlerini nitelikli almanın her insanın hakkı olduğu prensibi ile çalışmalarını sürdürmekte olan Merkez Hastanesi kurulduğu günden bu yana bilim ve teknolojiyi de yakından takip ederek bu bağlamda sürekli kendini güncellemeye devam etmektedir.

Merkez Hastanesi çok sayıdaki poliklinik ile kapsamlı bir sağlık hizmet verir. Temel polikliniklerin dışında Algoloji, Biyokimya, Enfeksiyon Hastalıkları, Geleneksel Tıp ve Tamamlayıcı Uygulamalar, Medikal Estetik gibi bölümlerde de hizmet verilmektedir. Merkez Hastanesinde görev almış olan hekimler ve sağlık personellerinin her biri kendi bölümü ve alanında tamamen yetkin, gerekli bilgi ve tecrübe donanımlarını edinmiş, mesleğini seven insanlardır. Bu da sağlık sektöründe başarı için temel gereksinimlerin mevcut olduğu anlamına gelir.

Merkez Hastanesinde yer alan gerek poliklinikler, gerek görüntüleme merkezleri ve laboratuvarlar, gerekse ameliyathanelerde son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Bu da verilen hizmetin daha hızlı ve daha etkili olması anlamına gelir. Ayrıca Merkez Hastanesi hastane koşullarının yanı sıra teknolojik olanakları da sonuna kadar kullanmaktadır. Özellikle dijital teknolojileri aktif olarak kullanan hastane internet üzerinden sadece randevu değil birçok farklı hizmeti online olarak vermektedir. İnternet üzerinden doktorlarınıza ulaşarak hastaneye dahi gitmeden uzaktan bilgi ve hizmet alma şansına sahipsiniz.

Merkez Hastanesi sağlık alanında en yeni tedavi yöntemlerini de ilk olarak deneyen kurumlardan biri olmaktadır. Örneğin kanser tedavisi uygulamalarında uygulanmakta olan HIPEC tekniği Merkez Hastanesinde uygulanmaktadır. Kanser tedavisi çalışmalarında başarıların elde edildiği HIPEC tekniği birçok kişiyi Merkez Hastanesi bünyesine çekmektedir. Estetik uygulamalar açısından da farklı ve basit uygulamalara yer verilmektedir. Örneğin yetişkin ya da çocuk fark etmeksizin kepçe kulak düzeltme uygulaması olan Otoplasti Merkez Hastanesinde kısa sürede uygulanmakta ve hasta kısa sürede de evine taburcu edilmektedir. Daha birçok uygulamayı gerçekleştiren Merkez Hastanesi sadece Gebze değil bölgeden birçok hastayı tedavi etmektedir.

Merkez Hastanesi İş Başvurusu

Merkez Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada iş başvuru formunu doldurarak anında hızlı iş başvurusu yapabilirsiniz.

Merkez Hastanesi İş İlanları

Merkez Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. Merkez Hastanesi açık iş pozisyonlarını Linkedin üzerinden görebilir ve bu ağ üzerinden de online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Merkez Hastanesi İletişim Bilgileri

Merkez Hastanesi Adres Bilgisi: Güzeller Mah. Yeni Bağdat Cad. No. 583 PK: 41400 Gebze Kocaeli
Merkez Hastanesi Telefon Numarası: 444 64 41
Merkez Hastanesi Web Sitesi: https://www.merkezhastanesi.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu