Hastane İş İlanları

Mersin Forum Yaşam Hastanesi İş Başvurusu

Mersin Forum Yaşam Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Mersin Forum Yaşam Hastanesi personel alımı ve kariyer olanakları hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Forum Yaşam Hastanesi insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formu üzerinden cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Mersin Forum Yaşam Hastanesi Hakkında Bilgi

Mersin’in Yenişehir ilçesinde bulunan Mersin Forum Yaşam Hastanesi uzman bir kadro ve modern imkanları ile birlikte Mersin halkına sağlık alanında hizmet vermektedir. 2010 Nisan ayından bu yana faaliyet göstermekte olan Mersin Forum Yaşam Hastanesi bölgede nitelikli sağlık hizmeti ihtiyacını gidermek için hayata geçmiş bir projedir. Mersin Forum Yaşam Hastanesi bünyesinde hizmet vermekte olan 25 adet uzman doktor bulunmaktadır. Temel tüm polikliniklerde hizmet verilmektedir. Bu birimlerin yanı sıra iki adet radyoloji uzmanı, üç adet anestezi ve reanimasyon uzmanı, bir adet mikrobiyoloji uzmanı ve bir adet de biyokimya uzmanı yer almaktadır.

Tamamen modern koşullar sağlanarak inşa edilmiş ve dizaynı yapılmış olan Mersin Forum Yaşam Hastanesi toplamda 3000 metrekarelik bir alan üzerinde konumlanmıştır. Bu alan üzerinde beş kattan oluşacak şekilde toplam 5553 metrekarelik bir inşa alanına sahiptir. Tamamen modern teknolojiler ile dizayn edilmiş olan 4 adet ameliyathanenin bulunduğu Mersin Forum Yaşam Hastanesinde 38 adet yeni doğan bakım küvözü bulunmaktadır. Ayrıca yataklı servis bölümü de yer alan hastane bünyesinde aynı anda 75 kişi yatarak tedavi görebilmektedir.

Poliklinikleri, yataklı servisleri ameliyathaneleri ile birlikte aktif hizmet vermekte olan Mersin Forum Yaşam Hastanesinde ayrıca yoğun bakım servisleri de aktif olarak çalışmaktadır. Hastaneyi Mersin için önemli kılan temel özelliklerinden biri de kadın doğum hakkındaki başarısıdır. Kadın doğum alanında nitelikli hizmet vermekte olan hastanenin doğumhane olanakları son teknoloji ile donanmıştır. Ayrıca yeni doğan yoğun bakım ünitesi de bulunduğundan bu açıdan da avantajlı konumda yer alır.

Kadın doğum alanındaki uzman hekimleri ve hemşireleri ile birlikte bölgede doğum yapacak  kişilerin temel tercihi olmaktadır. 38 adetlik yeni doğan yoğum bakım servisi ile anne ve bebekler için ideal bir seçim olmaktadır. Bunların yanında acil servis hizmetleri alanında da oldukça başarılı bir faaliyet gösterilmektedir. Acil servis imkanları ve verilen nitelikli hizmet sayesinde en hızlı teşhis ve tedavi gerçekleştirilmektedir. Mersin Forum Yaşam Hastanesi Mersin halkı için daha iyisini hedeflemektedir.

Mersin Forum Yaşam Hastanesi İş Başvurusu

Mersin Forum Yaşam Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Mersin Forum Yaşam Hastanesi insan kaynakları sayfasında online iş başvurusu yapabilmeniz için mail adresi ve iş başvuru formu yer almaktadır. Bu e-posta adresine cv bilgilerinizi göndererek iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mersin Forum Yaşam Hastanesi İş İlanları

Mersin Forum Yaşam Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. Bu link üzerinden Mersin Forum Yaşam Hastanesi iş ilanları ve açık iş pozisyonları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mersin Forum Yaşam Hastanesi İletişim Bilgileri

Mersin Forum Yaşam Hastanesi Adres Bilgisi: Güvenevler, 20. Cd. No:48, 33140 Yenişehir / Mersin
Mersin Forum Yaşam Hastanesi Telefon Numarası: (0324) 325 46 46
Mersin Forum Yaşam Hastanesi Web Sitesi: https://www.forumyasamhastanesi.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu