Hastane İş İlanları

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Mersin Şehir Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. İşkur Mersin Şehir Hastanesi iş ilanları ve sözleşmeli personel alım ilanlarını sitemizde verdiğimiz linkler üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi Hakkında Bilgi

Şehir Hastaneleri modelinin en iyi örneklerinden bir tanesi olan Mersin Şehir Hastanesi 2017 tarihinden bu yana sağlık alanında aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Hastalara yüksek bir kalite standardı sunmayı hedeflemekte olan Mersin Şehir Hastanesi aynı zamanda her alanda ideal bir sağlık hizmetini hedefler. Mersin Şehir Hastanesi bünyesinde gerçekleştirilmekte olan eğitim faaliyetleri de aktif olarak devam etmektedir. Gerçekleştirilen bu eğitim faaliyetleri sayesinde hastane bu açıdan bir örnek ve öncü konumunda bulunmaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi hem hizmet açısından gösterdiği yüksek performans hem de eğitim faaliyetleri açısından gerçekleştirdiği başarı sayesinde 15 Mayıs 2018 tarihi itibari ile Sağlık Bakanlığı tarafından bir Eğitim ve Araştırma Hastanesi akreditasyonu almıştır. Bu akreditasyon ile birlikte 2018’den bu yana Mersin Şehir Hastanesi Mersin Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmete devam etmektedir. Mersin Şehir Hastanesi sadece Mersin halkı için değil çevre birçok ilden gelen hastalar için de ciddi bir hizmet vermektedir. Bu sayede bölgede sağlık alanında söz sahibi ve çok tercih edilen nitelikli kurumların başında gelmektedir.

Mersin Şehir Hastanesi birçok açıdan fırsatları bünyesinde barındıran kapsamlı bir faaliyet alanına sahiptir. Bünyesinde barındırmakta olduğu hekimler kendi alanlarında uzman ve oldukça tecrübeli hekimlerdir. Her branşta hekim bulma imkanı ise hastalar için cazip olmaktadır. Mersin Şehir Hastanesi hastalarına geniş bir kapsamda tedavi olanağı sağlarken diğer taraftan yatılı olarak tedavi edilecek hastalar için de oldukça konforlu bir yatış olanağı sağlamaktadır.

Mersin Şehir Hastanesi fiziksel koşulları da tamamen iyileştirilmiş ve hastaların en konforlu şekilde sağlık hizmeti alabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Yeni ve modern tesislerde hizmet vermekte olan Mersin Şehir Hastanesi teknolojik olanakları da sonuna kadar kullanmaktadır. Sağlık alanında gelişen tüm teknolojik yenilikleri yakından takip eden Mersin Şehir Hastanesi bu sayede hastalarına çok kaliteli ve nitelikli, aynı zamanda sağlık sektöründe yenilikçi tedavi yöntemlerini uygulamaktadır. Bölge halkının sağlık konusunda tercihlerinden ilki olan Mersin Şehir Hastanesi kendi bünyesinde gerçekleştirdiği olumlu işlere de devam etmektedir.

Mersin Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Mersin Şehir Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfaya Mersin Şehir Hastanesi yazarak güncel ilanları takip edebilirsiniz. Eğer ilan yoksa dönem dönem bu sayfa üzerinden arama yaparak kontrol edebilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi İş İlanları

Mersin Şehir Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. İşkur sisteminde iş ilanı bulamazsanız Facebook grubumuza giriş yapabilirsiniz. Güncel ilan olduğunda duyuru şeklinde bildirim yapılmaktadır. Kamu kuruluşlarına direk olarak iş başvurusu yapılamayacağı için iş ilanlarını takip etmeniz gerekmektedir.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Mersin Şehir Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Mersin Şehir Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri

Mersin Şehir Hastanesi Adres Bilgisi: Korukent Mah. 96015 Sok. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü33240 Toroslar Mersin
Mersin Şehir Hastanesi Telefon Numarası: (0324) 225 10 00
Mersin Şehir Hastanesi Web Sitesi: https://mersinsehir.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu