Üniversite İş İlanları

Mersin Üniversitesi Hastanesi İş Başvurusu

Mersin Üniversitesi Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı. Mersin Üniversitesi Hastanesi iş ilanları içerisinden size uygun olan bir pozisyona online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mersin Üniversitesi Hastanesi Hakkında Bilgi

Mersin Üniversitesi Hastanesi inşaatı 2014 senesinde Mayıs ayında son bulmuştur. Bu inşaatın tamamlanmasının ardından bu yeni binada aktif olarak sağlık hizmetlerine devam edilmektedir. Mersin Üniversitesi Çiftlikköy yerleşkesinde yer almakta olan Mersin Üniversitesi Hastanesi bölgede tercih edilen ve kapasite açısından yüksek bir hastane olmaktadır. Toplamda 722 yatak kapasitesine sahip olan hastanenin 100 bin metrekarelik bir alanı mevcuttur.

Mersin Üniversitesi Hastanesi Mersin halkı başta olmak üzere bölge halkına da sağlık hizmetleri vermektedir. Kapsamlı branşları ve uzman hekimleri ile birlikte tercih edilme oranını her geçen gün artırmaktadır. Bünyesinde toplam 37 dal ve 120 muayene ve tedavi odası barındırmaktadır. Çeşitli amaçlar için hizmet vermekte olan toplamda 18 adet ameliyathaneye sahiptir. Bünyesinde barındırmakta olduğu tüm birimler sağlık alanında en son teknolojiler ile donanmıştır. Özellikle bir üniversite hastane olması sebebi ile araştırma ve eğitim faaliyetleri de hız kesmeden devam etmektedir.

Mersin Üniversitesi Hastanesi halkın nitelikli sağlık hizmeti alabilmesi için tüm olanaklarını sunmaktadır. Bunun için bünyesindeki tüm hekimler tamamen nitelikli hekimler arasından seçilmektedir. Uzman doktorların yanı sıra akademik olarak da kendini geliştirmiş profesör ve doçent doktorlar görev yapmaktadır. Gerekli görülen yerde tüm hastalar bu uzman hekimler tarafından tedavi ve tanı aşamasında muayene edilebilmektedirler. Hekimler devamlı olarak kendilerini yenileyen ve sağlık alanındaki gelişmeleri yakından takip eden bireylerdir. Hastane yönetimi de bu açıdan desteğini sürdürmektedir. Sadece hekimler değil hastanede yer alan tüm çalışanlar nitelikli bir hizmet vermektedirler.

Mersin Üniversitesi Hastanesi bünyesinde cerrahi tıp birimleri, dahili tıp birimleri, temel tıp birimleri ve alt birimleri de barındırmaktadır. Her hastanede yer almayan bölümlere dahi Mersin Üniversitesi Hastanesinde bulabilirsiniz. Özellikle onkoloji hastaları tarafından da çok sık tercih edilen Mersin Üniversitesi Hastanesi kanser tedavisinde de başarılı çalışmalar sürdürmeye devam etmektedir. Bu sayede sadece Mersin içinden değil çevre illerden de kanser hastaları tanı ve tedavi için Mersin Üniversitesi Hastanesine gelmeyi tercih etmektedirler.

Mersin Üniversitesi Hastanesi İş Başvurusu

Mersin Üniversitesi Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Mersin Üniversitesi Hastanesi personel alımı, doktor alımı, hemşire veya sağlık görevlisi alımı için hastane insan kaynakları üzerinde yer alan açık iş pozisyonlarını inceleyebilirsiniz.

Mersin Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri

Mersin Üniversitesi Hastanesi Adres Bilgisi: Mersin Üniversitesi Kampüsü 33343 Yenişehir – MERSİN
Mersin Üniversitesi Hastanesi Telefon Numarası: (0324) 241 00 00
Mersin Üniversitesi Hastanesi Web Sitesi: http://hastane.mersin.edu.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu