Güvenlik İş İlanları

Meteksan İş Başvurusu

Meteksan iş başvurusu için firmanın kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Meteksan Savunma iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir açık iş pozisyonu seçerek cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Meteksan Hakkında Bilgi

Meteksan Savunma Sanayi A.Ş. ilk faaliyetlerine 2006 yılında başlamıştır. Bilkent Üniversitesi dahilinde faaliyetlerini sürdüren yüksek teknoloji şirketlerinin özellikle savunma sanayi alanına yönelik olarak gerçekleştirdiği projelerin ve aktivitelerin bir noktada birleştirme hedefleri ile ortaya çıkmıştır. Bu sayede bu şirketlerin savunma sanayi alanında yapmış olduğu tüm çalışmalar hem tek bir noktada birleşmiş hem de bu çalışmaların koordinesi daha kolay bir hale gelmiştir.

Meteksan savunma sanayi sektörüne yenilikçi ve nitelikli bir bakış açısı kazandırmak amacı gütmektedir. Savunma Sanayi Başkanlığının sahip olduğu vizyona paralel olarak TSK ve diğer tüm güvenlik güçleri ile hem tamamen yerli, milli, bağımsız ve kendine has yüksek teknoloji ürünleri ve alt sistemlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Tüm bu üretimler koordine, kontrol, haberleşme, gözlem ve keşif, istihbarat amaçlı olacak şekilde kullanılmaktadır. Su üst ve alt platformları , insansız hava araçları, füzeler ve füze sistemleri ve ayrıca helikopterler de dahil olmak üzere birçok ayrı platformda var olmaktadır.

Meteksan Savunma Türk Silahlı Kuvvetlerinin ve diğer tüm güvenlik kurumlarının ulusal imkanlarını artırmayı hedefler. Bu alanlarda kullanılmakta olan yurtdışı imkanları ve yurtdışı bağımlılığını minimuma indirmek son derece önemlidir. Bu sayede milli imkanlarımızı ve değerlerimizi zenginleştirmek mümkün olmaktadır. Gerek iç gerek dış paydaşlara bu sayede en pozitif katkıların sağlanması hedeflenmektedir.

Meteksan sürdürmekte olduğu çalışmaları Savunma Sanayi alanındaki milli başarıları hedef edinerek sürdürmektedir. Ayrıca elde edilmekte olan tüm kaynaklar Bilkent Üniversitesi bünyesinde değerlendirilmektedir. Özellikle Bilkent Üniversitesinde daha fazla sayıda öğrenciye burs imkanı sağlanmaktadır. Burslu ve diğer tüm öğrenciler de dahil olmak üzere Bilkentlilerin en çağdaş şekilde eğitim alması sağlanmaktadır. Bu kaynaklar Bilkent Üniversitesi için büyük önem taşımaktadır.

Meteksan İş Başvurusu

Meteksan iş başvurusu için buraya tıklayınız. Meteksan kariyer sayfasında yer alan cv doldurma sayfasına özgeçmiş bilgilerinizi girerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Meteksan İş İlanları

Meteksan iş ilanları için buraya tıklayınız. Meteksan Savunma Linkedin sayfasından iş ilanlarını listeleyebilir ve firmada çalışan personellerle iletişim kurabilirsiniz.

Meteksan İletişim Bilgileri

Meteksan Adres Bilgisi: Cyberpark F Blok Beytepe Lodumlu Köy Yolu No:85/A Bilkent Çankaya Ankara
Meteksan Telefon Numarası: +90 312 266 15 20
Meteksan Web Sitesi: https://www.meteksan.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu