Ulaşım Sektörü İş İlanları

Metro Turizm İş Başvurusu

Metro Turizm iş başvurusu için firma insan kaynakları sayfası üzerinde yer alan iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Metro Turizm host, hostes, muavin, şoför ve diğer iş ilanları için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Metro Turizm Hakkında Bilgi

Metro Turizm ülkemizin ulaşım sektöründe yer alan lider şirketlerinden biri olmaktadır. Özellikle yıllık cirosunun büyüklüğü ve aynı zamanda taşınan yolcuların sayısına bakıldığında Türkiye’de yer alan en büyük karayolu şirketi olma özelliği taşımaktadır. Toplamda 1221 otobüs ile hizmet vermekte olan Metro Turizm çok geniş bir hizmet ağına sahiptir. Güçlü bir sermayeye sahip olan Metro Turizm ülkenin dört bir tarafına taşımacılık hizmeti vermektedir.

Metro Holding toplamda 3 binden fazla çalışan ile hizmet vermektedir. Hizmet sektöründe yer alan faaliyetleri ile insan kaynakları en önemli sermaye olarak değerlendirilmektedir. Hizmet ağı gereğince Türkiye’nin her yerinden personellere sahiptir. Metro Turizm bünyesinde çalışmakta olanların hızlı düşünme imkanına sahip olan, dinamik, ekip şeklinde çalışmayı seven bireyler olması son derece önemsenmektedir. Özellikle gelişen teknolojilere ayak uydurabiliyor olması çalışanlar için son derece önemli bir nokta olmaktadır. Bu şekilde bireyler ile çalışmayı tercih eden Metro Turizm kurduğu ekiplerle daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Bu doğrultularda Metro Turizm bünyesinde çalışanların kendi gelişimlerini tamamlayabilmeleri için gerekli ortamın sağlanması, mesleki gelişimlerinin sağlanması, yüksek performanslı çalışanların ödüllendirilmesi ve düşük performans gösteren kişilerin ise motive edilerek desteklenmesi, çalışma koşullarının sürekli olarak iyileştirilmesi ise Metro Turizmin görevleri arasında yer almaktadır.

Metro Turizmin gelişme ve büyüme hedeflerine ulaşabilmeleri noktasında çalışanların rolü en büyüktür. Bu verimi alabilmek için ise insan kaynaklarına son derece büyük bir önem verilmektedir. Devamlı yenilenen ve gelişen bir yapıya sahip olan Metro Turizmin devamlı yeni çalışanlara da ihtiyacı vardır. İnternet sitesi üzerinden açık pozisyonları görebilir, dilerseniz genel başvuru alanından bilgilerinizi doldurarak ihtiyaç durumunda size ulaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Metro Turizm İş Başvurusu

Metro Turizm iş başvurusu için buraya tıklayınız. Metro Turizm insan kaynakları sayfasında yer alan iş başvuru formunu doldurabilir ve hızlı bir şekilde cv bilgilerinizi göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Metro Turizm İş İlanları

Metro Turizm iş ilanları için buraya tıklayınız. Metro Turizm Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını görebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Metro Turizm İletişim Bilgileri

Metro Turizm Adres Bilgisi: Büyük İstanbul Otogarı B4 Geçiş Bloğu Kat:3 Bayrampaşa İstanbul
Metro Turizm Telefon Numarası: 0850 222 34 55
Metro Turizm Web Sitesi: https://www.metroturizm.com.tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu