Market İş İlanları

Mopaş İş Başvurusu

Mopaş iş başvurusu için sizlere verdiğimiz linke tıklayarak online iş başvurusu formunu doldurabilir ve cv bilgilerinizi Mopaş Marketler insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Mopaş Hakkında Bilgi

Mopaş ilk olarak İstanbul Bayrampaşa semtinde 3 adet marketi ve bir adet de toptan satış yapan mağaza ile faaliyetine başlamıştır. Ortaklı bir yapı ile sektöre giriş yapan Mopaş 1996 senesinde sahip olduğu bu üç marketi devretmiş ve Moda semtinde ilk Mopaş mağazasını açmıştır. 10 adet ortaklı olan bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

Bu süreçte atılan adımlar ile birlikte bu günkü Mopaş marketler zincirinin temelleri atılmıştır. Kurulduğu günden bu yana 24 seneyi geride bırakmış olan Mopaş hali hazırda İstanbul ve Kocaeli illerinde perakende satış yapan öncü market zincirleri arasında yer almaktadır.

Mopaş günümüzde 100’den fazla mağazaya sahiptir. Bu mağazalarda toplam 3 bine yakın personel istihdam olanağı sağlamaktadır. Mopaş kurulduğu günden bu yana sahip olduğu bu yükseliş grafiğini ve sürekli büyümesini müşteriyi önemseyen ve insana değer veren yapısına borçludur. Alışveriş yapan müşterilerini memnun etmeyi başaran Mopaş bu sayede sektörde öncelikli bir konuma yükselmiştir.

Mopaş marketçilik hizmetinin yanında farklı projeleri de yürütmektedir. Bahçe Evler adı ile bir toplu konut projesi gerçekleştiren Mopaş sür üretim tesisleri, jeotermal sera tesisleri ve lojistik bir üsse de sahiptir. Sahip olduğu bu imkanlar ile birlikte tüketicilere daha kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda 180 bin metrekarelik bir alan üzerinde toplamda birbirinden bağımsız 130 bölümde ticari inşaat alanına sahiptir.

Bunlar içinde depo, fabrika ve market alanlar da yer almaktadır. Kurulduğundan bu yana geçmiş olan 24 sene boyunca olduğu gibi müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşler ve güç ile yoluna devam etmekte olan Mopaş her gün daha iyiye gitmeyi ve daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiş ve bu doğrultuda ilerlemektedir.

Mopaş İş Başvurusu

Mopaş iş başvurusu için buraya tıklayınız. Mopaş insan kaynakları ve kariyer sayfasında “bizimle çalışmak ister misiniz” şeklinde bir bölüm göreceksiniz. Hemen alt kısımda yeni iş başvurusu yapmak için tıklayınız yazmaktadır. Bu sayfa içerisinde yer alan Mopaş iş başvuru formunu doldurarak cv dosyanızı Mopaş insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Mopaş İş İlanları

Mopaş iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Mopaş Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilir ve firma çalışanlarıyla irtibat kurabilirsiniz. Linkedin üzerinden insan kaynakları ve yetkili kişilerle de görüşebilirsiniz. Mopaş Market iş başvurusu için üst kısımda verdiğimiz formu doldurabilirsiniz.

Mopaş İletişim Bilgileri

Mopaş Adres Bilgisi: Şeyhli, Yıldırım Beyazıt Cd. No:26 D:No:26, 34906 Pendik İstanbul
Mopaş Telefon Numarası: (0216) 595 40 40
Mopaş Web Sitesi: https://www.mopas.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu