E-Ticaret İş İlanları

Morhipo İş İlanları ve Kariyer Olanakları

Morhipo iş ilanlarını listeleyerek size uygun bir iş pozisyonuna online iş başvurusu yapabilirsiniz. Morhipo iş başvurusu ve kariyer imkanları için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Morhipo Hakkında Bilgi

Morhipo 2011 senesinde kurulmuş olan bir elektronik ticaret firmasıdır. Elektronik ticaretin güçlü isimlerinden bir tanesi olan Morhipo giyim satışının yanında ayrıca ev eşyaları ve kozmetik ürünlerini de içinde barındıran oldukça geniş bir yelpazede ürün satışı gerçekleştirir. 2015 senesinde kendine ait farklı markalar çıkararak bu markalar ile ürünlerinin satışını da başlatmıştır. Divarese, Agenda ve People by Fabrika gibi markalar Morhipo tarafından oluşturulan markalardır.

Morhipo kurulduğu tarihten kısa bir süre sonra ciddi bir büyüme sağlamıştır. İnternet Retailer’ın 2014 senesinde düzenlemiş olduğu Europe500 isimli araştırmada en hızlı büyüme gerçekleştiren firmalar arasında yüzde 117 değerinde bir büyüme ile Morhipo Avrupa’nın en hızlı büyüyen elektronik ticaret sitesi seçilmiştir. Sağladığı bu büyüme ile daha da büyük kitlelere ulaşmış olan Morhipo büyümesini sürdürmeye devam etmektedir.

Morhipo günümüzde en çok mobil uygulama üzerinden kullanılmakta. 2015 ve 2016 senelerinde hayata geçen mobil uygulaması sayesinde Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları arasında birinci seçilmiştir. Morhipo bu başarısını birçok etken ile sağlamıştır.

Özellikle reklamları aktif şekilde internette ve televizyon kanallarında hedef kitlenin karşısına çıkmaktadır. Bu reklamların sağladığı etkinin yanında özellikle kaliteli hizmet anlayışı da yer almaktadır. Dükkanlardan alışveriş yapma mantığı ile tasarlanmış olan elektronik ticaret sitesi bu sayede daha keyifli bir alışveriş deneyimi sunar.

Morhipo bünyesinde birçok yerli ve yabancı marka yer almaktadır. Bu sayede müşteriler aradıkları birçok markayı tek noktadan bulabilirler. Ürün ve kategori çeşitliliği de oldukça zengin olan sitede çok farklı alternatifler yer alır. Farklı bütçeler için alternatiflerin bulunduğu sitede özellikle farklı bütçeler ile alışveriş yapılabiliyor olması oldukça avantajlı bir durum olmaktadır. Bu sayede müşteri sayısı her geçen gün artmaktadır.

Morhipo İş Başvurusu

Morhipo iş başvurusu için buraya tıklayınız. Morhipo insan kaynakları sayfası üzerinde yer alan iş başvuru formu ve e-posta adresi üzerinden cv bilgilerinizi gönderebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Morhipo İş İlanları

Morhipo iş ilanları için buraya tıklayınız. Morhipo Linkedin sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını ve güncel iş ilanlarını görebilirsiniz. Morhipo şirketinde çalışanlarla sosyalleşebilir ve şirket hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Morhipo İletişim Bilgileri

Morhipo Adres Bilgisi: Büyükdere Cad. No: 237 Noramin İş Merkezi Giriş Katı Maslak / İstanbul
Morhipo Telefon Numarası: 0850 222 30 90
Morhipo Web Sitesi: https://www.morhipo.com/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu